תזמון קניה ומכירה בשוק המניות

תזמון קניה ומכירה בשוק המניות
Spread the love

תזמון בשוק המניות הוא המפתח להצלחה. סוחר יכול להסיק שמניה הולכת לעלות או לרדת בגדול ובסופו של דבר יכול להיות שהוא צודק. למעשה, אם יש לך ניסיון בתחום שוק המניות זה יצלצל נכון. ג’סי ליברמור ז”ל כתב בספרו: “ידעתי שהמניה תעלה בעשר נקודות – פשוט קניתי מוקדם מדי את המניה. הפסדתי את הכסף שלי אבל אני בסופו של דבר צדקתי במניה. פשוט נכנסתי לשוק מוקדם מדי, שוק המניות יצא נגדי ומכרתי את הפוזיציה שלי בהפסד. אפילו עשיתי ניסיון שני לקנות את המניה אבל היא צנחה שלוש נקודות, הייתי עצבני, אז מכרתי בשנית“.

Timing in the stock market is the key to success. A trader may deduce that a stock is going to go up or down in a big way and eventually he may be correct. In fact, if you have any experience in the market this will ring true.

 I knew that stock was going to go up ten  points. I was just too darn early on the trade. I lost my money but I was ultimately right on the stock. I just moved too soon, the market went against me and I sold out my position for a loss. I even made a second attempt to buy it and it dropped three points, I got nervous,
so I sold it. (Livermore)
Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *