אזהרת לידה: עו”ס דניה ובר, מח’ יולדות ביה”ח שיבא מדווחת לעו”ס שיר לשכת רווחה גבעת שמואל על לידת תינוק לאמא “המוכרת לרווחה” לחטיפה

Spread the love

הסימביוזה בין משרד הרווחה לבתי חולים ליולדות, מעלה שאלות אתיות נוקבות בעניין הפרת פרטיות של אימהות יולדות, חדירה לתחום הסוציאלי של אימהות המגיעות לחדר לידה, ודיווחים של אחיות, עובדות סוציאליות ומטפלים בחדר לידה לשירותי הרווחה, לצורכי סחר בילדים. יש ביקוש לתינוקות שזה עתה נולדו.

ראו את הדיווח של עו”ס דניה ובר מחלקת יולדות, בית חולים חיים שיבא, לעו”ס שיר לשכת רווחה גבעת שמואל, בו דיווחה כי נולד תינוק לאמא המוכרת ללשכת הרווחה,  וכי היא “נתבקשה להתערב”, נתבקשה על ידי מי?

עו”ס דניה ובר, ביצעה הפרת פרטיות גסה וחודרנית בזכות לחיי הפרט והמשפחה של אמא עם התינוק שלה שאך נולד. אם הכל תקין, מדוע עו”ס בית החולים מערבת את משרד הרווחה. חובת הדיווח הינה כשיש חשש מוחשי לתינוק שנולד, עקב חוסר תפקוד האמא. זה לא המקרה.

הדיווח על הקשר בין האמא לתינוק הנולד הינו תקין. העו”ס כותבת “נצפתה רבות עם התינוק בחדרה, מטפלת בו ומניקה, לא נצפו אירועים חריגים. בשיחה עם xx ובעלה, התרשמתי מתקשורת טובה ביניהם”.

אם הכל בסדר, מדוע מדווחת עו”ס דניה ובר, מחלקת יולדות ללשכת רווחה גבעת שמואל? התשובה הינה: לשכת רווחה גבעת שמואל, זממה לחטוף לאמא את התינוק שלה, חרף העובדה כי האמא מתפקדת וכשירה. מדובר בסחר בילדים.

אזהרת לידה עו"ס דניה ובר מדווחת לעו"ס שיר מלשכת רווחה גבעת שמואל על תינוק שנולד לאמא
אזהרת לידה עו”ס דניה ובר מדווחת לעו”ס שיר מלשכת רווחה גבעת שמואל על תינוק שנולד לאמא
Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.