אלירן מלול (34) רצח את אשתו עו”ס מיכל סלה ז”ל (32) – כישלון הפרקטיקה של העובדים הסוציאליים

Spread the love
Read Time6Seconds

הותר לפרסום: אלירן מלול, מדריך נוער של משרד הרווחה, הוא הרוצח של אשתו מיכל סלה, שנקטפה בדמי ימיה, והותירה תינוקת בת 8 חודשים יתומה. יהי זכרה ברוך.

https://www.facebook.com/safety.service.95864711

מצבו של אלירן מלול, קל ויציב, והוא שומר על זכות השתיקה. מסרב ליתן הסבר למעשיו.

כיצד הפך מדריך נוער בסיכון אלירן מלול, העובד עם קטינים חסויים, לרוצח שנטל את חייה של אשתו? אבחון וטיפול היא פרקטיקת העבודה של העובדים הסוציאליים ומדריכים מטעמם היא מימים ימימה. האבחון נכתב בתסקיר רווי הכפשות אשר הורס את חייו של המטופל. הטיפול הרסני לא פחות כגון ניתוק ילדים מהוריהם והצבתם בכפייה במסגרות הרווחה שם חווים אונס, הזנחה והתעללות.

על פי פרקטיקת העבודה של העובדים הסוציאליים הם ממשיכים בה עד יומו האחרון של המטופל.

פרשת רצח העובדת הסוציאלית מיכל סלע ע”י החשוד המידי בעלה מדריך נוער שקיבל הכשרת משרד הרווחה, אלירן מלול, מציגה כישלון הפרקטיקה של העובדים הסוציאליים. אם אינם מסוגלים לאבחן ולטפל בעצמם, מדוע משתמשים בפרקטיקה כושלת זו נגד אזרחים חפים?

מצורפות תמונות: העובדת הסוציאלית הנרצחת מיכל סלה ז”ל לצד בעלה החשוד המידי האלירן מלול.

הרוצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל
הרוצח אלירן מלול ומיכל סלה ז”ל
קיפחו חייהן בעקבות הפרקטיקה של רשויות הרווחה: אודל שולמית אמבש ז"ל תנצב"ה, עדן רכטר ז"ל תנצב"ה, רעות איש שלום ז"ל תנצב"ה
קיפחו חייהן בעקבות הפרקטיקה של רשויות הרווחה: אודל שולמית אמבש ז”ל תנצב”ה, עדן רכטר ז”ל תנצב”ה, רעות איש שלום ז”ל תנצב”ה

עדן רכטר, אודל אמבש, ורעות איש שלום, מקרבנות הפרקטיקה הרצחנית של העובדים הסוציאליים.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0