ד"ר עו"ס קרן גונן, תמונה: פייסבוק

עו”ס קרן גונן מאשימה את חנה הרצמן מנכ”לית עיריית חולון לשעבר בבריונות, סחיטה ואיומים בפגיעה בפרנסתה

Spread the love
Read Time2Seconds

פוסט מעורר השתאות של ד”ר עו”ס קרן גונן, החושף, כי עיריית חולון, מהווה קן צרעות, עם נשים המוכנות לדרוס כל אחד כדי להתקדם, וכי מי שזוכה במשרה, הוא לאו דווקא מתאים לכהן בה, אלא כזה שקיבל אותה באמצעים בריוניים.

ד”ר עו”ס קרן גונן, חושפת כיצד פחדה על פרנסתה, ולכן לא התלוננה במשטרה על סחיטה באיומים, שימוש לרעה בכוח המשרה, בריונות ועוד.

בפוסט הנוקב של ד”ר גונן הינה מפרסמת כי אוימה לא להגיש מועמדות למשרת מנהלת משרד הרווחה חולון, שכן קורות החיים שלה מעפילים על מועמדת מטעמה של המנכ”לית, ואם ד”ר גונן תגיש מועמדות, אזי רוב הסיכויים כי היא תיבחר. ד”ר גונן, נענתה לדרישתה של מנכ”לית החברה דאז, מתוך חשש לפגיעה בפרנסתה והתנכלות, והתנהגה משל הינה פקידה זוטרית ולא ד”ר לעבודה סוציאלית.

עוד חושפת ד”ר עו”ס קרן גונן, כי אין היא היחידה שפחדה מאיומיה של הגב’ חנה הרצמן, עובדים בכירים בעיריית חולון מילאו פיהם מים, במקום להגיש תלונות במשטרה ולחשוף התנהגותה של המנכ”לית לשעבר.

העיקר שהיום, ד”ר עו”ס קרן גונן כבר לא פוחדת. לטעמנו, היא צריכה להתנצל בפני הציבור, שלא מילאה חובתה, והתנהגה כמו אישה מוכה, ולא אישה הנושאת תוארים מכובדים, וכאישה שעברה הכשרות מקצועיות, בוודאי היו לה כלים כיצד להתמודד מול בריונית, שסברה שהיא מעל החוק. לא זאת אף זאת, אם השיחה הוקלטה, וסביר להניח שהיא הוקלטה, אזי היתה לעו”ס גונן הזדמנות פז, להדיח את מנכ”לית עיריית חולון, ולהיות בעמדת כוח כפולה, שכן האיומים של הגב’ הרצמן היו מהווים חרב פיפיות לה עצמה.

ד”ר גונן, מצרה על כך שלא בחרה לנהוג ביושרה מקצועית. על כך נאמר, סוף מעשה במחשבה תחילה. שנה טובה.

קרן גונן פוסט בפייסבוק
קרן גונן פוסט בפייסבוק

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0