עו”ס חוק הנוער לשכת רווחה קצרין חטפה ילד אוטיסט בן 5 לבית שבתי לוי מאמא שהחלימה ממחלת הסרטן: “תטפלי בעצמך ואנחנו נטפל בילד”

Spread the love
Read Time12Seconds

עונת חטיפות הילדים בכל רחבי הארץ. גם לקצרין הגיע הנגע, והנה: 12/9/19 לשכת רווחה קצרין, עו”ס לחוק הנוער רחל מועטי, חטפה ילד בן 5 שנים מאמו, לבית שבתי לוי, בטענה, שהאמא מחלימה מסרטן, ולכן אין לה את היכולות הנפשיות הנדרשות לטפל בילד אוטיסט, שכן על האמא לטפל בעצמה, ולכן טובת הילד לגדול באומנה בידיים זרות.

הילד הקטין בן 5 אוטיסט. חלק מהטיפולים שמשקיעה בו אימו רכיבה על סוס פוני, 3 פעמים בשבוע
הילד הקטין בן 5 אוטיסט. חלק מהטיפולים שמשקיעה בו אימו רכיבה על סוס פוני, 3 פעמים בשבוע

האמא, אומנית, בעלת סטודיו לפיסול בצפון, השקיעה את כל חייה למען ילדיה. בתמונה כאן, הילד רוכב על סוס פוני. שפע התמונות הטבעיות של האמא עם ילדיה ועבודות היצירה של האמא, מעידים על אמא טובה ומיטיבה עם ילדיה.

אחת מיני רבות. יצירה של האמא בפיסול. נלקח מעמוד הפייסבוק של האמא
אחת מיני רבות. יצירה של האמא בפיסול. נלקח מעמוד הפייסבוק של האמא

הרווחה בקצרין, במקום לסייע לאמא בחרו בדרך פוגענית בילדיה של האמא, שכן מדובר בקטין אוטיסט על הספקטרום הבינוני. כתוצאה מחטיפתו מאימו, הילד הגיע לאשפוז בבית חולים.

הקשיבו לדברי האמא בסרטון, מבקשת הסברים מפקידת הסעד, מדוע היא פוגעת בבנה האוטיסט, במקום לסייע לה? פקידת הסעד מסרבת להשיב.

בל נשכח, כי כל ילד המוצא מביתו, מספק למוסד 17,133 אלף ש”ח בחודש! סחר בילדים. אז למה הרווחה מוציאה ילדים? כדי למלא את המיטות הריקות במוסד בית שבתי לוי הידוע לשימצה. ממתי טובת הילד היא לגדול במיטה זרה, עם מדריכים משתנים ומחלפים, במקום עם אמא רכה ואוהבת, במיטה שהאמא הציעה לילד שלה, בבית החם שלו? למה האכזריות הזו? פני העו”ס כפני שירותי הרווחה – אטימות כלפי המשפחה.

הנה הנתונים:

תעריפי החזקת ילדים במרכז חירום
תעריפי החזקת ילדים במרכז חירום
תעריף החזקת ילדים במרכז חירום
תעריפי החזקת ילדים במרכז חירום
0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0