שוטר מופרע ממשטרת מגדל העמק עושה שימוש בטייזר בניגוד לחוק

Spread the love
Read Time14Seconds

שוטר מופרע ממשטרת מגדל העמק עושה שימוש לא חוקי בטייזר, ויורה על אלירן זריהן, שלא מאיים עליו כלל, ולא מהווה סכנה לציבור ובוודאי שלא לשוטרים עצמם.

צפו וראו תקיפת בחור על ידי שוטר בטייזר:

את הסרטון צילמה דודתו אורלי ביטון, ואלו דבריה:

“בסרטון שתצפו בו זהו אלירן בן דודתי ממגדל העמק.

אלירן ביום שישי האחרון היה אצל חברתו ויותר מאוחר בערב הלך לכיוון ביתו דרך הטיילת שבנוף העמק ברגל כיוון ששומר שבת.

באותו הזמן הוזמנה ניידת עם תלונה על כמה נערים שהפריעו עם הצעקות לשכנים… תוך כדי שאלירן חוצה את המקום בו היו הנערים, השוטרים קופצים עליו ואוזקים אותו מבלי לבדוק למי הוזמנה המשטרה (אגב במקרה של הפרת סדר וגם אם זה היה הוא מפזרים את הילדים ומזהירים אותם).

אלירן כפי שתראו בסרטון לא התווכח, הושיט את ידיו שיאזקו אותו ומתחנן לשוטרים, כן ממש מתחנן שלא יגרום לו לנסוע בשבת, ושמוכן להתלוות אליו ברגל אזוק לתחנת המשטרה במרחק של 5 דק’ הליכה לכל היותר.

השוטר ממשיך לצעוק וביקש לאזוק את ידו השניה של אלירן מאחורי הגב.

בשלב הזה כפי שתראו אלירן מסתובב ושם את שני ידיו מאחורי הגב ומחכה שיאזקו אותו ללא כל התנגדות, לאחר כמה שניות במקום לאזוק אותו השוטר שולף את אקדח הטייזר שלו ויורה באלירן בעמוד השדרה. אלירן מתעלף לכמה שניות וכשהתעורר, ממשיכים לקפוץ עליו שוטרים כשהוא שוכב על הבטן ולאזוק אותו, כאילו תפסו מינימום מחבל בדרך לפיגוע (כפי שתראו בסרטון לאורך כל הסרטון לא נשקפת סכנה לחיי השוטרים ואלירן משתף פעולה לאורך כל התקרית, כששימוש בטייזר יעשה רק אם נשקפת סכנה לשוטר).

לבסוף מרימים אותו לניידת כאילו היה אחרון העבריינים ונשאר עצור עד השעה 7:00 בבוקר.

אז אם עד היום פחדנו על הילדים שלנו מהנוער שמסתובב בלילות, היום אנחנו מפחדים ממשטרת ישראל (עבריינים במדים!) משטרה שאמורה להגן עלינו ועל ילדינו (רק שמישהו כאן התבלבל מהו חוק וסדר ומהו מעשה בריונות ועם מי באמת צריך להפעיל מעשה בריונות מהסוג הזה!).

היום זה אלירן, מחר זה יכול להיות כל אחד מילדיכם.”

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023936981623&__tn__=%2CdlCH-R-R&eid=ARCYnYvjgHfZIG_dqX3jT3v_FAIq5kGby3uYn3KECe9XxVnjmZobBR81z4Lh_RSJc-AqjNKzH2G-QPqk&hc_ref=ART1D6nuzIEL5xyS2eoQMnPyiJymNVAkgChH1ZAOK33nJrG5I8ZNrNV6rS5GVAhQM6o

0 0

About Post Author

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *