שוטר מופרע ממשטרת מגדל העמק עושה שימוש בטייזר בניגוד לחוק

Spread the love
Read Time14Seconds

שוטר מופרע ממשטרת מגדל העמק עושה שימוש לא חוקי בטייזר, ויורה על אלירן זריהן, שלא מאיים עליו כלל, ולא מהווה סכנה לציבור ובוודאי שלא לשוטרים עצמם.

צפו וראו תקיפת בחור על ידי שוטר בטייזר:

את הסרטון צילמה דודתו אורלי ביטון, ואלו דבריה:

“בסרטון שתצפו בו זהו אלירן בן דודתי ממגדל העמק.

אלירן ביום שישי האחרון היה אצל חברתו ויותר מאוחר בערב הלך לכיוון ביתו דרך הטיילת שבנוף העמק ברגל כיוון ששומר שבת.

באותו הזמן הוזמנה ניידת עם תלונה על כמה נערים שהפריעו עם הצעקות לשכנים… תוך כדי שאלירן חוצה את המקום בו היו הנערים, השוטרים קופצים עליו ואוזקים אותו מבלי לבדוק למי הוזמנה המשטרה (אגב במקרה של הפרת סדר וגם אם זה היה הוא מפזרים את הילדים ומזהירים אותם).

אלירן כפי שתראו בסרטון לא התווכח, הושיט את ידיו שיאזקו אותו ומתחנן לשוטרים, כן ממש מתחנן שלא יגרום לו לנסוע בשבת, ושמוכן להתלוות אליו ברגל אזוק לתחנת המשטרה במרחק של 5 דק’ הליכה לכל היותר.

השוטר ממשיך לצעוק וביקש לאזוק את ידו השניה של אלירן מאחורי הגב.

בשלב הזה כפי שתראו אלירן מסתובב ושם את שני ידיו מאחורי הגב ומחכה שיאזקו אותו ללא כל התנגדות, לאחר כמה שניות במקום לאזוק אותו השוטר שולף את אקדח הטייזר שלו ויורה באלירן בעמוד השדרה. אלירן מתעלף לכמה שניות וכשהתעורר, ממשיכים לקפוץ עליו שוטרים כשהוא שוכב על הבטן ולאזוק אותו, כאילו תפסו מינימום מחבל בדרך לפיגוע (כפי שתראו בסרטון לאורך כל הסרטון לא נשקפת סכנה לחיי השוטרים ואלירן משתף פעולה לאורך כל התקרית, כששימוש בטייזר יעשה רק אם נשקפת סכנה לשוטר).

לבסוף מרימים אותו לניידת כאילו היה אחרון העבריינים ונשאר עצור עד השעה 7:00 בבוקר.

אז אם עד היום פחדנו על הילדים שלנו מהנוער שמסתובב בלילות, היום אנחנו מפחדים ממשטרת ישראל (עבריינים במדים!) משטרה שאמורה להגן עלינו ועל ילדינו (רק שמישהו כאן התבלבל מהו חוק וסדר ומהו מעשה בריונות ועם מי באמת צריך להפעיל מעשה בריונות מהסוג הזה!).

היום זה אלירן, מחר זה יכול להיות כל אחד מילדיכם.”

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023936981623&__tn__=%2CdlCH-R-R&eid=ARCYnYvjgHfZIG_dqX3jT3v_FAIq5kGby3uYn3KECe9XxVnjmZobBR81z4Lh_RSJc-AqjNKzH2G-QPqk&hc_ref=ART1D6nuzIEL5xyS2eoQMnPyiJymNVAkgChH1ZAOK33nJrG5I8ZNrNV6rS5GVAhQM6o

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *