גלעד הולי אור. תמונה: קפה דה מרקר

שנת מאסר לפיזיוטרפיסט גלעד הולי-אור ביצע מעשה מגונה במטופלת והאשים אותה בהטרדה מינית ת”פ 28030-05-16

Spread the love
Read Time2Seconds

גלעד הולי אור (בן 51 נשוי ואבא לשניים) עבד כפיזיוטרפיסט במרפאת קופת חולים. מטופלת כבת 30 הגיעה אליו לצורך סדרת טיפולים בשל כאבי גב מהם סבלה. ביום 8.3.15 סמוך לשעה 17:00 הגיעה המטופלת לצורך טיפול, ואז כשהמטופלת שכבה על בטנה, גלעד הולי-אור הכניס את ידו מתחת גופה של הבחורה לחץ בכוח על אבר מינה מעל הגרביון ובידו השניה לחץ מעל ישבנה, אחר כך הכניס את ידו מתחת לגופה של המטופלת וניסה לגעת לה בחזה, נצמד אליה באופן שאבר מינו נגע בידיה, כשהוא גונח תוך כדי המעשים ואבר מינו היה זקור ונגע בידה של המטופלת.

המטופלת קפאה במקומה ולא הגיבה למעשיו ולאחר מכן עזבה את המקום.

טענות ההגנה של גלעד הולי-אור היו כי המטופלת ביצעה בו מעשה מגונה. לא להאמין לחוצפה. בקו הגנה הזוי זה המשיך ודבק עד למתן גזר הדין.

השופט מינטקביץ כתב שמדובר במעילה באמון שנתנה המטופלת במטפל הולי-אור:

כאשר אדם מטפל באחר, יש בין השניים “חוזה אמון” על פיו המטפל מקבל גישה אל גופו (ולעיתים אף אל נבכי נפשו) של המטופל, על מנת לסייע לו. האמון בין מטפל למטופל הוא תנאי להצלחת הטיפול, והפגיעה בו חותרת תחת ערכים בסיסיים. הנאשם הפר את האמון שניתן בו בצורה בוטה וקשה וניצל את המסגרת הטיפולית על מנת לספק את יצריו ולפגוע במתלוננת“.

השופט ירון מינטקביץ גזר נגד גלעד הולי-אור שנת מאסר, כשתחילת המאסר ביום 15.12.19 ממנו ינוכו ימי מעצרו ופיצוי למתלוננת בסך 35,000 ש”ח שישולם עד ליום 15.12.19.

תורידו שליש ומינהלי כפול, מינטקביץ ישב בכלא חצי שנה גג.

גזר דין נגד הפיזיוטרפיסט גלעד הולי אור, הורשע בביצוע מעשה מגונה במטופלת ונידון לשנת מאסר ת”פ 28030-05-16 מד”י נ’ גלעד הולי אור, קובץ pdf

 

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *