האמא שרון פרסטברג נרדפה על ידי רשויות הרווחה שרצו לקחת ממנה את בתה ונמלטה לאירופה: “חוקר המשטרה איים עלי להסיר פרסומים נגד הרווחה”

Spread the love

עדותה המזעזעת של האמא שרון פרסטברג, שנאלצה להימלט מישראל לאירופה בשל רדיפת רשויות הרווחה אחריה, להוציא ממנה את בתה היחידה פטל.

האמא מתארת בקול רועד את כאבה, על שנאלצה להשאיר את בתה בישראל, ביחד עם אביה, כדי שלא יתפרו לה תיק פלילי וישתיקו אותה.

שרון פרסטברג חשפה שחיתות של סחר בילדים ברשויות הרווחה ותיעדה זאת בעמוד הפייסבוק שפתחה, גל-עד לבתה הקטנה “הדף של פטל”. בשל פוסטים נוקבים נגד מדיניות הסחר בילדים לצורכי רווח כספי, ומישטור מחשבות אנשים, זומנה שרון לחקירה משטרתית, כשהיא אזוקה בידיה ורגליה, אויימה על ידי חוקר משטרה, להסיר לאלתר את כל הפרסומים שלה נגד משרד הרווחה, אחרת יוגש נגדה כתב אישום, והיא תמצא עצמה מאחורי סורג ובריח.

שרון הבינה את הסכנה הטמונה לחייה, וחזרה לאירופה. שרון אוחזת באזרחות אירופאית ומסרה שאין לה מה לחפש בישראל.

הקשיבו לעדותה המצמררת עד סוף הסרטון. כפי שתוכלו לראות, שרון פרסטברג היא אמא ללא רבב. מדוע הרווחה לא איפשרה לאמא את זכותה לאימהות? הפרקטיקה של הרווחה, להפריד בין ההורים ולקחת את הידים למוסדות הרווחה.

שרון כבר לא בישראל. היא בחרה לא להיות קורבן של מדיניות הסחר בילדים באמצעות בתה שלה. את סיפורה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שפתחה “הדף של פטל”, בקישור: https://www.facebook.com/petelspage/

שרון עזבה את ישראל, כדי להציל את הבת שלה. הקריבה את חירותה למען בתה. הדמעות, לא מפסיקות לזלוג על עוצמתה של אמא ששמה את בתה בראש מעייניה. אמא נדירה.

את שרון ניתן למצוא בפייסבוק:

https://www.facebook.com/sharon.badani?__tn__=%2Cd*F*F-R&eid=ARCFSLhzweqre_OtXogAMshegSFC60xSa9hS5bo_ETQbLgWLsgCChBiIiYLMKFCZ9vUdWOf2ZFfZPC9s&tn-str=*F

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *