ההודעה של עו"ד אילת פילו, דוברת ביהמ"ש

סקופ: השופטת לימור מרגולין-יחידי עקב תלונות על התחזות כשופטת מחוזית במתן פסק דין לאיתמר שמעוני הוחלפה על ידי השופט בני שגיא ת”פ 12935-02-17

Spread the love
Read Time7Seconds

השופטת לימור מרגולין -יחידי, שנתנה הכרעת דין בעניין איתמר שמעוני, ראו כתבה: הכרעת דין 320 עמודים על 5 סעיפי אישום איתמר שמעוני ראש עיריית אשקלון לשעבר מואשם בעבירת לקיחת שוחד ת”פ 12935-02-17 התחזתה להיות השופטת בבית משפט מחוזי, כשהמינוי שלה הוא שופטת בבית משפט שלום. בעבר הרחוק הביאו אותה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב, לתקופת ניסיון, אולם עקב זיופי פרוטוקולים ואינספור תלונות, הוחזרה בחזרה לבית המשפט השלום, ממנו הגיעה.

באופן מפתיע, דווקא תיק שמעוני נשאר בידיה, כשהיא מנהלת אותו כשופטת שלום, אולם חותמת בהתחזות כאילו היא שופטת מחוזית. שופטת זו הוציאה פסק דין אשר בעיתונות השמאלנית פורש, כאילו הוא משמש טיוטה לאישור התיאוריה של שוחד תמורת פרסומת חיובית בעיתונות.

כעת מסתבר, שעקב התחזותה של לימור מרגולין-יחידי לשופטת מחוזית, תוך יום הוגשה נגדה תלונה בהנהלת בתי המשפט.

הנהלת בתי המשפט ואיתן אורנשטיין הודו מיד בטעותם, והוציאו את התיק מלימור מרגולין-יחידי, והעבירו את התיק לשופט המחוזי בני שגיא.

כעת מסתמן, כי השופט בני שגיא ייאלץ לבטל את הכרעת הדין מתאריך 11.11.19 או שתיפתח בפניו אפשרות אחרת והיא לחתום חותמת גומי על מה שהכינה לימור מרגולין-יחידי. היות ומדובר בשופט משת”פ של החונטה, כפי הנראה הוא יקח את הכרעת הדין של לימור מרגולין-יחידי, ימחק את שמה וחתימתה ויחליף אותה בשמו וחתימתו.

ראו את הלחץ של הדוברת איילת פילו, וראו את תאריכי העברת התיקים בנט המשפט. לדברי עו”ד חיים ארבל “קארמה איז א-ביץ'”.

ההודעה של עו"ד אילת פילו, דוברת ביהמ"ש
ההודעה של עו”ד אילת פילו, דוברת ביהמ”ש
נט המשפט, תיק שמעוני הועבר מהשופטת השלום לימור מרגולין לשופט בני שגיא במחוזי
נט המשפט, תיק שמעוני הועבר מהשופטת השלום לימור מרגולין לשופט בני שגיא במחוזי

0 0

About Post Author

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *