חוטפות הילדים הסוציאליות יוצאות ל-3 ימי כיף במלון הרודס באילת על חשבון משלמי מסי הציבור

Spread the love
Read Time7Seconds

עומר אדם, דודו אהרון ומתחם פינוקים: כך ייראה הגיבוש של עובדי משרד העבודה והרווחה

עובדי משרד העבודה והרווחה ייצאו לשלושה ימי גיבוש באילת ■ בכירים בשירות המדינה: התוכנית חריגה גם בהיקף הזמרים שהוזמנו, וגם בכך שאין בה אפילו מראית עין של תוכן הקשור להכשרה מקצועית

https://www.mako.co.il/news-money/2019_q4/Article-3cb75146a756e61027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=1082126421

עומר אדם, דודו אהרון, סאבלימינל, מתחם שאנטי ופינוקים, מטפלי מסאז’, הופעה של נגן סקסופון ומופע אור קולי – זאת תוכנית שלושת ימי הגיבוש באילת של עובדי משרד העבודה והרווחה – שתצא לפועל בארבעה סבבים החל מסוף החודש.

בכירים בשירות המדינה אמרו ל-TheMarker, כי התוכנית של משרד העבודה והרווחה חריגה גם בהיקף הזמרים שהוזמנו, וגם בכך שאין בה אפילו מראית עין של תוכן הקשור להכשרה מקצועית.

גם עובדי משרדים אחרים יצאו השנה לימי השתלמויות וגיבוש באילת. רשות התקשוב הוציאה את עובדיה לאילת בספטמבר, עובדי משרד הבריאות בילו בעיר בחמישה מחזורים בחודשים מאי-יוני, עובדי משרד הקליטה בינואר, הנהלת בתי המשפט ערכה השתלמות בעיר בשלושה מחזורים בספטמבר-אוקטובר, עובדי משרד התרבות והספורט היו באוקטובר, עובדי משרד המשפטים יבלו בעיר בנובמבר, ועובדי משרד האוצר בילו באילת שלושה ימים בספטמבר – במלון המלך שלמה.

לפי הנחיות נציבות שירות המדינה, המדינה מתקצבת פעילות השתלמות שאורכת יומיים לכל היותר. בימים הנוספים – העובד משתתף בעלות של 215 שקל, ומנוכה לו יום חופשה.

0 0

About Post Author

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *