שופטת ביהמ"ש לנוער עדנה בן לוי. תמונה: הנהלת בתי המשפט

שופטת הנוער עדנה בן לוי קיבלה את בקשתו של עו”ד יוסי נקר וחייבה את לשכת רווחה חיפה לבדוק התאמת הקטין במשפחת אומנה קרובה צב”נ 37096-08-19

Spread the love
Read Time5Seconds

כל הכבוד לעו”ד יוסי נקר שהציל ילד מלהישלח למשפחה זרה, ונלחם להשאיר את הקטין בתוך המשפחה, אצל הסבתא שתשמש כאומנה על הנכד שלה.

ראו את ההחלטה האמיצה של שופטת הנוער עדנה בן-לוי, שעברה מהפך בשנים האחרונות, והיא מתחילה לראות את הצדדים האפלים של משרד הרווחה סוחרי הילדים.

סבתא מצד האבא הגישה בקשה לשמש אומנת קרובים לנכד האהוב שלה. השופטת עדנה בן-לוי קבעה שמאחר והסבתא איננה צד להליך המשפטי, היא מפנה את הסבתא לעו”ס חוק הנוער בעניין זה, אלא שהתברר לשופטת כי העו”ס איננה מוכנה לבדוק את התאמת הסבתא לשמש אומנה, בשל התנגדות האמא הביולוגית של הקטין, שלא ראתה את טובת בנה.

השופטת אימצה את בקשתו של עו”ד יוסי נקר, חייבה את משרד הרווחה לבדוק ולבחון את התאמת הסבתא מצד האבא לשמש כמשפחה מורחבת לנכד שלה.

פוסט בפייסבוק עו"ד יוסי נקר בעניין הקטין
פוסט בפייסבוק עו”ד יוסי נקר בעניין הקטין
החלטת שופטת הנוער עדנה בן לוי ביהמ"ש לנוער בחיפה צב"נ 37096-08-19
החלטת שופטת הנוער עדנה בן לוי ביהמ”ש לנוער בחיפה צב”נ 37096-08-19
0 0

About Post Author

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *