בית חולים טירת הכרמל לחולי נפש מתעללים באמא מאושפזת: מפגע תברואתי בתוך החדר ותנאי סניטריה מזוהמים

בית חולים טירת הכרמל לחולי נפש מתעללים באמא מאושפזת: מפגע תברואתי בתוך החדר ותנאי סניטריה מזוהמים
האמא גילה יונה ובתה "אמא, חיכיתי שתבואי, ולא באת"
Spread the love

האמא גילה יונה אושפזה בבית חולים טירת הכרמל לחולי נפש בהחלטת בית המשפט, לאחר שהוגש נגדה כתב אישום על איומים נגד עובדת סוציאלית שחטפה ממנה את בתה. בבית החולים טירת הכרמל, מאויימת גילה על ידי אח מטפל, כי יתן לה זריקות פסיכיאטריות שלא לצורך, אם תתלונן על התנאים הקשים בהם היא נמצאת.

כל בקשה של גילה יונה נענית באיום של קבלת זריקות פסיכיאטריות הגורמות לה לשיתוק הגפיים, וחוסר יכולת לתפקד מספר ימים, שכן עד שהסם מתפוגג מדמה, הוא מותיר אותה זומבי, חסרת שליטה על גופה.

היום הכניסו לחדרה בו היא נמצאת, הומלסית עם ריח נעליים מצחין, שגורם לגילה לתחושת מחנק וקבס, כאבי ראש וקוצר נשימה. גילה אינה מסוגלת לסבול את הריח המצחין וגם לא אמורה לסבול זאת בתוך בית חולים, שאמון על רווחת המטופלים ותנאי המחיה שלהם, ובוודאי שאינו אמור להעניש את הנשים בזוהמה וחוסר סטריליות קלינית.

בבית חולים טירת הכרמל שכחו שתפקידם להבריא אנשים לא לגרום להם לחולי ובוודאי במקרה של מפגע תברואתי, כמו הגברת שהכניסו לגילה לחדר, חובה על המטפלים להסיר את המפגע המצחין לאלתר.

מדוע משרד הבריאות אינו בודק את תנאי הסניטריה, וההזנחה בבית החולים הפסיכיאטרי טירת הכרמל?!

בית חולים טירת הכרמל, קנה את שמו כבית חולים המתעמר באנשים המוחלשים ביותר, שאינם מסוגלים להתנגד.

הקשיבו לדבריה של גילה:

ראו בסרטון. מתברר שאין חדש תחת השמש, וההתעללות שנחשפה בשנת 2011 נמשכת גם כעת, באותם שיטות של הפחדה ואיומים נגד המאושפזים בכפייה ואנשים חולים.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט, חושף פרשת שחיתות השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט. השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה היא משמשת סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *