אבא גרוש (30) תלה את עצמו היום מעל גשר אולגה לאחר שבית המשפט לא איפשר לו להיות בקשר עם בתו

Spread the love
Read Time0Seconds

הטרור הפמיניסטי גבה את ליטרת הדמים פעם נוספת. אבא גרוש בן 30, שלא התאפשר לו לממש את אבהותו כלפי בתו, בצעד סופי של יאוש, תלה את עצמו בגשר אולגה. הגבר שרד את השירות הצבאי, מילואים, היה טוב להגן על המדינה, טוב להביא ילדה לעולם, אבל כשהחליט להתגרש, התהפכו היוצרות, והוא הפך להיות אויב המדינה.

מערכת ההוצל”פ, רדיפת רשויות הרווחה, תלונות השווא במשטרה, ומערכת משפט עם שופטים מגדריים הביאו את הגבר לסיים את מה שהאישה התחילה.

האבא מאושפז במצב אנוש בבית החולים.

סיפורו של הגבר, לא מופיע בחדשות הפריים-טיים, ואין הפגנות על פשעי מערכת המשפט כלפי הורים המנוכרים מילדיהם. מבחינת מערכת המשפט, עוד תיק נסגר בתוצאה הרצויה. האישה תקבל קצבת תלויים לבת שלה. השיגה את מה שרצתה.

האישיות האלימה במקרה הטרגי הזה, היא הגרושה שלא איפשרה לאבא לממש את חובתו וזכותו כאבא לבתו. בעולם פמיניסטי האישה צוהלת יום-יום צהלת הקוזקית הנגזלת. מי שגרמה לניכור הורי, והובילה את בן זוגה לשעבר לתלות את עצמו במר לבו, כשאינו רואה תקווה או טעם לחייו, לאחר שניתקה אותו מבתו, אינה ראויה לשמש הורה או להחזיק בבת אפילו יום אחד נוסף. טוב יעשה בית המשפט, אם יעביר משמורת הקטינה למשפחת הגבר.

ראו עוד בנושא:

עו”ד נוגה ויזל מומחית בייצוג חשודים בעבירות אלימות במשפחה – המדרון החלקלק להתאבדות

התאבדות בצל הגירושין

2 2

About Post Author

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Happy
Happy
33.33 %
Sad
Sad
66.67 %
Excited
Excited
0.00 %
Sleppy
Sleppy
0.00 %
Angry
Angry
0.00 %
Surprise
Surprise
0.00 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

תגובה אחת

  1. נשים כלבות ומסריחות שגורמות שואה לגברים ושוללות את זכותו כאבא בחסות עובדות סוציאליות מטומטמות שלוקחות צד ומתעלמות מצורכי הילד ובית המשפט הארור שיש לנו במדינה מתעללים בגברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *