שופט מחוזי שמואל ברלינר

ניסה לרצוח את בת זוגו ביום 25.7.17 הוגדר כלא כשיר לדין ואושפז בבית החולים מזרע שוחרר בנובמבר 2019 “אין עדות לתסמינים פסיכוטיים” ע”ו 43440-11-19

Spread the love
Read Time1Second

השופט שמואל ברלינר, מפרסם את שמה של עו”ד פרחודניק מהסנגוריה הציבורית בתיק שחרור מאשפוז כפוי של גבר בן 59 שנים, שניסה לרצוח את בת זוגו, בפסק דין קודם לא פרסם את שמה של עורכת הדין המייצגת, אולי בשל העבודה הגרועה שביצעה ללקוח שלה. במקום לרצות עונש מאסר של 20 שנה, הגבר אושפז בבית חולים הפסיכיאטרי מזרע – מזור בעכו, בשנת 2017, ובחלוף שנתיים וחצי, הוא משוחרר בטענה שאין תסימינים פסיכוטיים, הוא חולה סיעודי, אינומסוגל לדאוג לצרכיו היום יומיים, והוא עובר לטיפול בבית אבות ברוריה.

למה לא לשים אותו בכלא, שם שב”ס ידאג לצרכיו, כפי שהוא דואג לצרכים של נכים הנמצאים בכלא?!

שוב פעם השופט ברלינר משמש חותמת גומי של ועדות פסיכיאטריות הזויות, ומופקרות, בינן לבין המציאות הקשר מקרי לחלוטין. ברלינר הוא פקיד זוטר עם גלימת שיפוט. את תפקידו יכולה לבצע הקלדנית, הרבה יותר טוב ממנו, כשלהבדיל ממנו, לקלדנית לא מובטחת פנסיה תקציבית.

פסק דין שופט שמואל ברלינר ע”ו 43440-11-19 לאחר שנתיים וחצי משתחרר מאושפז בבית חולים פסיכיאטרי מזרע שניסה לרצוח את בת זוגתו, קובץ pdf

0 0

About Post Author

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *