רשות המסים חוקרת את חיים כץ שר הרווחה לשעבר על העלמת מסים ועשיית רווחים כספיים במסגרת תפקידו שלא כדין

רשות המסים חוקרת את חיים כץ שר הרווחה לשעבר על העלמת מסים ועשיית רווחים כספיים במסגרת תפקידו שלא כדין
Spread the love

לאחר שהתפטר באוגוסט מתפקידו כשר העבודה והרווחה, יו”ר מרכז הליכוד עשוי להתמודד בחזית משפטית נוספת ■ ההודעה על פתיחת החקירה נמסרה ליו”ר הכנסת, יולי אדלשטיין

https://www.themarker.com/news/politics/1.8223830

חיים כץ התפטר באוגוסט האחרון מתפקידו כשר העבודה והרווחה, לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הודיע כי הוא יגיש נגדו כתב אישום בגין מרמה והפרת אמונים.

לפי כתב האישום, כץ נהג בזמן שהיה חבר כנסת וראש ועדה בניגוד עניינים בין תפקידיו הציבוריים לבין האינטרסים הפרטיים שלו ושל חברו, איש שוק ההון מוטי בן ארי. בנוסף, הוא הציג מצג שווא מרמתי בפני ועדת הרווחה ובפני ועדת האתיקה. היום התברר כי כץ עשוי להתמודד בחזית משפטית נוספת – רשות המסים עדכנה את יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין כי היא פתחה בחקירה נגד כץ.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *