פרוטוקול דיון 9.12.19 אריאל פורמנובסקי דורש לחשוף את מאגר המידע ריגול רשויות מדינת ישראל אחר אזרחים בשיטות השטאזי והקג”ב עת”מ 21546-05-19

פרוטוקול דיון 9.12.19 אריאל פורמנובסקי דורש לחשוף את מאגר המידע ריגול רשויות מדינת ישראל אחר אזרחים בשיטות השטאזי והקג”ב עת”מ 21546-05-19
ברק לייזר, יועמ"ש ריגול אחר אזרחים בשיטות השטזי והקג"ב
Spread the love

מדינת ישראל פועלת במחשכים בכל הנוגע לריגול אחר אזרחים. ראו עתירתו של האזרח אריאל פורמנובסקי, לקבלת מידע בעתירה בקישור: מחר 9/12/19 שעה 9:00 ביהמ”ש מחוזי ירושלים אצל השופט כדורי עתירה של אריאל פורמנובסקי נגד מאגר הריגול שהקימה הנהלת בתי המשפט אחר אזרחים – בואו לתמוך!

במהלך הדיון, כיאה למדינה הפועלת נגד אזרחים, ובניגוד לחוק!!! ביקש עו”ד ברק לייזר היועמ”ש לקיים דיון במעמד צד אחד, כשהוא דורש להוציא את העותר אריאל פורמנובסקי מהאולם, והשופט כדורי הסכים לכך. למה? מה יש למדינה להסתיר? אם עו”ד ברק לייזר רוצה ללכלך על העותר אריאל פורמנובסקי, דרך המלך היא לעשות זאת במעמד הצדדים, בדיוק כמו שעושים בביהמ”ש לענייני משפחה, או פשוט, לדרוש שהמשפט יתנהל בדלתיים סגורות או חמור מכך, להוציא צו איסור פרסום.

אולם לא במקרה זה. המדינה מסתירה פרקטיקות פעולה אנטי דמוקרטיות של ריגול אחר אזרחים, ולא רוצה שתושבי המדינה ידעו, שהמדינה פועלת נגדם, מנטרת את התכתובות האישיות והחסויות ביותר שלהם בהודעות מוצפנות בפייסבוק, ובמילים הכי פשוטות: מדינת ישראל מרגלת אחרי אזרחים הגולשים ברשת האינטרנט. המידע האישי של כל אזרח במדינה חשוף לעיני רשויות המדינה. האח הגדול לא נמצא בתוכנית הטלויזיה. הוא קיים בחיים של כל אחד ואחת מכם.

במשך דקות ארוכות, התנהל דיון במעמד צד אחד, ללא העותר הראשי – יוזם העתירה, אריאל פורמנובסקי, כשלא ידוע אם נערך פרוטוקול, ואין לדעת מה נאמר בין השופט כדורי לבין נציגי המדינה מאחורי הקלעים בדלתיים סגורות.

אריאל פורמנובסקי הדגיש כי מדינת ישראל מרגלת אחר אזרחים בשיטות השטזי והקג”ב. השופט כדורי מצידו פסק, כי ישלח פסק דין. צפו בתיעוד מזעזע, כולל בקבוצת הוואצאפ שהוקמה כדי לנקום באזרחים שמעזים להביע ביקורת על המדינה.

פרוטוקול 9.12.19 עתירה מנהלית אריאל פורמנובסקי נגד מיטל כץ הממונה על חופש המידע במשרד שרת המשפטים חברות, עו”ד רז נזרי המשנה ליועמ”ש ציבורי חוקתי חברות, עו”ד ברק לייזר יועמ”ש הנהלת בתי המשפט חברות, שרון סבן ספראי הממונה על חופש המידע בהנהלת בתי המשפט חברות – שיטות ריגול של מדינת ישראל אחר אזרחים בפרקטיקת השטזי והקג”ב, קובץ pdf

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *