ביהמ”ש המחוזי קבע שנת מאסר אחת לפסיכולוג מטריד המין יוסי לזר ע”פ 41376-05-19

ביהמ”ש המחוזי קבע שנת מאסר אחת לפסיכולוג מטריד המין יוסי לזר ע”פ 41376-05-19
הפסיכולוג ד"ר יוסי לזר
Spread the love

שנת מאסר אחת. זה מה שירצה הפסיכולוג יוסף ישראל לזר, שערער על החלטת ביהמ”ש השלום בת”פ 46643-10-15 ביהמ”ש שלום קרית-שמונה.

הפסיכולוג לזר הורשע בעונש שנתיים מאסר, קנס למדינה 3,000 ש”ח ופיצוי למתלונן בסך 150,000 ש”ח. בערעור טען הפסיכולוג לזר, כי יש לזכות אותו מכל העבירות אשר יוחסו לו בכתב האישום, והן על חומרת העונש, שכן במקרים כאלו יש להסתפק בעונש שאיננו כולל מאסר בפועל, כי אם על תנאי, או לחילופין מאסר שירוצה בדרך של עבודות שירות.

רישיונו של יוסף ישראל לזר, לעסוק כפסיכולוג לא נשלל.

כנגד לזר התלונן בחור יליד 1987, שהיה בתקופה האמורה סטודנט לפסיכולוגיה במכללה, וההיכרות עם לזר החלה ביום 2.1.14 בעת שהמתלונן פנה אליו שיערוך לו אבחון בנוגע להפרעות קשב וריכוז מהן סבל.

את הסיפור המלא ניתן לראות בתחקיר “המתחזים”.

ביהמ”ש המחוזי הפחית שנת מאסר בשל העובדה שהפסיכולוג זוכה מביצוע עבירה של “קבלת דבר במרמה”, שיש בה כדי להצדיק הקלה בעונשו של לזר, ועל כן הופחתה שנת מאסר.

https://www.mako.co.il/tv-doco/Article-9ca8e43b2f00d61027.htm

פסק דין ביהמ”ש מחוזי על ערעור יוסף ישראל לזר. הופחתה שנת מאסר לפסיכולוג לזר, כך שהוא ירצה שנת מאסר אחת בלבד ע”פ 41376-05-19, קובץ pdf

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *