שנה למאסר האימא יהלומה אשכנזי לצורך הכשרת אימוץ בתה במשפחה זרה

שנה למאסר האימא יהלומה אשכנזי לצורך הכשרת אימוץ בתה במשפחה זרה
יהלומה אשכנזי. תמונה: פייסבוק
Spread the love

יהלומה אשכנזי, אימא של נויה, לא הצליחה להתמודד עם דורסנות ובריונות משרד הרווחה שחטפו ממנה את בתה, כתבו נגדה תסקירי זוועות שקריים, הלקוחים מעולמם החולני של העובדים הסוציאליים.

משרד הרווחה דאג להרחיק את האימא הצנומה ששוקלת פחות מ-40 ק”ג, לכלא נווה תרצה באשמה הזויה של תקיפת עובדת סוציאלית, בעוד שיהלומה לא נגעה בעו”סית. כל שעשתה, שברה חלון של רכב, למי שחטפה ממנה את בתה. על כך קיבלה 18 חודשי מאסר בתום דיון אחד, כשעורך הדין מטעם הסנגוריה הציבורית, התנהג כמו פרקליט ואישר אישומים שיהלומה לא נחקרה עליהם ולא ביצעה אותם.

בתמונה שלפניכם, תוכלו לראות אימא נמרה גם בחיים האמיתיים שמעולם לא ויתרה על הבת שלה.

בכלא נווה תרצה, עוברת יהלומה עינויים מהסוג הסדיסטי והחולני של המדינה, שמתייחסת לאסירות כמו לזבל, שולחים אותה לצינוק הפרדה לצורך שבירת רוחה הרצוצה ממילא. קור מקפיא שחודר לעצמות, ושינה על קבר מבטון. יהלומה הייתה צריכה להשתחרר בשליש לפני חודשיים, וסורבה. מדינה נגד אימא קטנה אחת.

אנו מקווים שבחנוכה יקרה הנס ויהלומה תשתחרר מביב השופכין של נווה תרצה.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט, חושף פרשת שחיתות השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט. השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה היא משמשת סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *