השופטת רבקה גלט השיתה קנס של 140 אלף ש”ח או 6 חודשי מאסר על גבר מטייבה שגידר שטח ציבורי לצורך חניה ת”פ 8723-08-15

השופטת רבקה גלט השיתה קנס של 140 אלף ש”ח או 6 חודשי מאסר על גבר מטייבה שגידר שטח ציבורי לצורך חניה ת”פ 8723-08-15
Spread the love

השופטת רבקה גלט השיתה קנס אסטרונומי בסך 140 אלף ש”ח, על גבר שסטה מהשטח שהוקצה לו בהיתר, וגידר חניה פרטית. את השימוש החורג הוא ביצע משנת 2013, והפעיל עסק מסחרי בשם “פריד הובלות” המשמש למגרש חניה למשאיות, ואחסנת מכולות ומבנים יבילים.

הגבר דיווח לשופטת בנוגע למצבו הכלכלי שהוא שרוי בחובות של כ-5.5 מיליון ש”ח, הוטלו עליו עיקולים מטעם המוסד לביטוחח לאומי, והוא משלם כל חודש תמורת המשאיות בהסדר חודשי, בנוסף יש לגבר חוב גדול ל”דרך ארץ – כביש 6″.

השופטת רבקה גלט, לא חסה על הגבר והשיתה נגדו קנס עצום וגם נתנה צו הריסה ואיסור שימוש במנים נשוא האישום. בנוסף, הגבר חתם על כתב התחייבות בסך 280,000 ש”ח לא לבצע עבירות לפי חוק התכנון והבנייה למשך שנתיים.

8723-08-15

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *