השופט ארז שני השית 85% מהוצאות ד”ר ענבל קיבנסון מומחית לניכור הורי על הגבר כי לאמא המשמורנית אין כסף תמ”ש 18771-08-14

השופט ארז שני השית 85% מהוצאות ד”ר ענבל קיבנסון מומחית לניכור הורי על הגבר כי לאמא המשמורנית אין כסף תמ”ש 18771-08-14
Spread the love

ד”ר ענבל קיבנסון-בראון גובה 1,600 ש”ח לשעת טיפול במשרד שלה לחידוש קשר בין הורה לילדו. את הרעה החולה הזו, הטיל השופט ארז שני על שני הורים לשלם למומחית לחידוש הקשר בין אב לילדיו אותו אינם רואה, בשל הניכור שמבצעת האישה.

האישה הודיעה לבית המשפט חודשיים לאחר מתן פסק הדין, כי ידה אינה משגת לשלם למומחית קיבנסון, והיא מבקשת להטיל את חידוש הקשר בין האב לילדיו על שירותי הרווחה.

ארז שני התנגד ואמר במילים אחרות כמובן, ששירותי הרווחה זה כמו כוסות רוח למת, ושאין בהם שום תועלת, והם אינם יכולים לחדש קשר בין הורה לילדו המנוכר. מנגד ארז שני מותח ביקורת על האמא שלקח לה כמעט חודשיים להודיע לבית המשפט שאין ידה משגת לשלם שכר טרחתה של המומחית. על מה מלין ארז שני? תיק המשפחה נגרר מחודש אוגוסט 2014, ארבע וחצי שנים גורר השופט את האבא המסכן הזה בלי לתת לו סעד של הסדרי ראיה. מה הפלא שהילדים מנוכרים לאביהם?

האבא שמשתוקק לקשר עם ילדיו, הסכים לשלם 85% מעלות שכרה של המומחית, והשופט שני קיבל את הצעתו. בנוסף, השופט ארז שני חייב את האם בסך 1500 ש”ח הוצאות הדיון.

18771-08-14

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *