השופטת טל ויסמן בן שחר הוציאה קטינות ממשמורת הוריהם בטענת הזנחה. הילדים חוו הזנחה והרעבה קיצונית בפנימיות הרווחה – 3 שנות לעיסה של שופטת הנוער תנ”ז 7871-11-17

השופטת טל ויסמן בן שחר הוציאה קטינות ממשמורת הוריהם בטענת הזנחה. הילדים חוו הזנחה והרעבה קיצונית בפנימיות הרווחה – 3 שנות לעיסה של שופטת הנוער תנ”ז 7871-11-17
מסילה לגהנום: נערות בשיקום הפכו עברייניות
Spread the love

השופטת טל ויסמן בן שחר, מלהגת דברי בלע ולשון הרע כלפי הורים, ויש לה נגד ההורים טענות כרימון, בדבר חוסר מסוגלותם ההורית לגדל את ילדיהם.

אלא מאי? אותה טל ויסמן בן שחר, היא למעשה רובוטית בשירות המדינה, שכן היא הוציאה את הילדים למוסדות הרווחה בכפייה, ושם הילדים חוו הזנחה והרעבה קיצונית, עד כדי כך שנאלצו לפנות לבית המשפט.

במשך 3 שנים גררה השופטת טל ויסמן בן שחר, את מתן ההחלטה העלובה שלה, המשתרעת על 2.5 עמודים. ביזיון של שופטת וביזיון של החלטה.

שיא החוצפה של השופטת, כשהיא מציינת: “מנהל הפנימיה ורכזת הטיפול טרחו והופיעו בפני בית המשפט…“. באמת? טרחו??? מדובר בעבריינים משוקצים שעברו על החוק, כשמנעו מזון מקטינים, ונתנו לילדים לגור בפנימיה מעופשת המסכנת את בריאותם ודרכי הנשימה שלהם, כשכל המוסד מלא עובש ופטריות.

השופטת כותבת כי מדובר ב”בית חם ומסור לילדים רבים השוהים תחת צו של בית משפט זה“. נאחל לשופטת ויסמן, כי הילדים שלה ישהו בבית הגיהנום אליו שלחה את הילדים האומללים. לא בכדי נאמר, טוב מיטה שבורה בבית על פני מיטה שלמה בחוץ. למה השופטת לא שולחת את הילדים שלה לגדול במוסדות הרווחה, אם כל כך טוב במוסדות האלה? כדאי ביותר שהילדים שלה יחוו את החסדים אותם היא מנפקת לילדים של הורים אחרים. נאה דורש נאה מקיים.

השופטת טל ויסמן בן שחר
השופטת טל ויסמן בן שחר

לקריאת ההחלטה המבישה:

תנז 67871-11-17 השופטת טל ויסמן בן שחר הוציאה החלטה של 2 עמודים וחצי לאחר שלוש שנות לעיסה ארורות, של תלונות קטינים חסרי ישע על תת תנאים במוסדות המדינה

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *