עותניאל לירן בכנס אבות 2020: ההוצאה לפועל מסלול מזונות = הוצאה להורג יותר גרועה מעשר מכות מצריים

Spread the love

עותניאל לירן מנחה כנס אבות 2020 “עדויות מהגהנום” מונה בפני הקהל את 10 מכות מצריים שההוצאה לפועל בהנהלתה של עו”ד ענת ליברמן מנחיתה על הגברים והאבות בישראל. ההוצאה לפועל היא הוצאה להורג בחסות החוק.
כולנו זוכרים לפני 3-4 שנים כאשר איילת שקד השיקה את מסלול המזונות בהוצל”פ יחד עם האחראית למסלול הזה ענת ליברמן, הם גם השיקו קמפיין יחסי ציבור שבו הראו נשים לבושות במדי קומנדו אמריקאי, וקראו לנשים להילחם בגברים דרך ההוצל”פ במסלול המזונות החדש. זו הייתה הכרזת מלחמה על כל הגברים בישראל. תארו לעצמם מלבישים נשים במדי קומנדו ותולים את הפוסטרים הללו בכל המוסדות הממשלתיים.

אז אנחנו במלחמה וההוצאה לפועל זה הנשק האטומי שמפעילים נגדנו – ולא אנחנו פתחנו את המלחמה הזו.
חשוב להדגיש כל מערכת ההוצאה לפועל נגד הגברים פועל בניגוד לחוק הבינלאומי ולאמנות בינלאומיות. האמנות לזכויות אדם של האו”ם שמדינת ישראל חתומה עליהן קובעות שאסור להפלות בין גבר לאישה. בגלל זה לא ידוע על אף מדינה אחרת שבה הוקם מנגנון להוצאת כסף מגברים בלבד, שהנשים פטורות ממנו. אבל בישראל זהו מנגנון שמבוסס על הפליה מובהקת בין נשים לגברים, מנגנון דיכוי מזעזע שפועל רק נגד הגברים במלוא הכוח. המנגנון הזה איננו עומד הקריטריונים הבינלאומיים לזכויות אדם.
המנגנון הזה של ההוצאה לפועל נגד גברים הוא בעתם כלי לשוד כספים מגברים. פשוט שודדים גברים מכספם, משאירים אותם בלי כלום, מרוששים אותם, מעקלים אותם, ואחר כך עוד מתלוננים שהאב מתכחש לחובתו לזון את ילדיו.

גם פרעה הרשע נגש בבני ישראל והיכה בהם ללא רחמים.

אני רוצה למנות את 10 מכות מצריים של ההוצאה לפועל:

1. הרשמות בהוצאה לפועל. בוחרים אותן אחת אחת לפי מידת הרשע והאג’נדה הפמיניסטית.
2. ההגבלות.
3. העיקולים.
4. המעצרים.
5. הגדלות החוב.
6. הדיונים שלא מתקיימים.
7. הריביות-נשך.
8. הערבון על הערעור.
9. הדלתיים הסגורות
10. עיכוב יציאה

אני שואל אתכם הקהל – איזה מכות מצריים ההוצאה לפועל מנחית עלינו שלא אמרתי?

ומה שמחריד זה שאותן רשמות הוצאה לפועל שמתרגלות לכך שהאבא לא יכול לעשות כלום, ושהמערכת לא תעשה לה כלום, ושהיא לא צריכה לנהל שום דיון, האם אלה שאחרי כמה שנים מקבלים אותם בתור שופטות משפחה, ואותו סיפור חוזר על עצמו בבית המשפט למשפחה.

מי פה בקהל חושב שיש לו את הסיפור הכי מחריד על ההוצאה לפועל ורוצה לתת עדות על זה?
אנחנו נשמע עכשיו מעו”ד ירון ראובני ואחר כך נעלה אתכם לתת עדויות.

לפני שאני מסיים, אני מבקש מכם – תציפו את המערכת בתלונות. כל דבר שקורה לכם בהוצאה לפועל, שלחו תלונה על הרשמת שיירשם לה בתיק האישי. אל תוותרו!

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.