עמירם בן אוליאל הורשע ב-3 עבירות רצח של בני משפ’ דוואבשה בכפר דומא כשהשופטת רות לורך מתעלמת לחלוטין מטענות ההגנה והאליבי שלו תפ”ח 932-01-16

עמירם בן אוליאל הורשע ב-3 עבירות רצח של בני משפ’ דוואבשה בכפר דומא כשהשופטת רות לורך מתעלמת לחלוטין מטענות ההגנה והאליבי שלו תפ”ח 932-01-16
עמירם בן אוליאל. צילום: אבשלום ששון
Spread the love

נשיאת ביהמ”ש מחוזי מרכז-לוד רות לורך, הרשיעה את עמירם בן אוליאל ב-3 עבירות רצח, חרף העובדה כי אשתו אוריין סיפקה לו אליבי ליום האירוע, וטענה שהיה איתה. המשטרה לא טרחה לחקור. בן אוליאל עונה על ידי השב”כ בצורה מזעזעת, ואת זה בית המשפט לא הביא כלל לידיעת הציבור בהכרעת הדין.

המדינה ייחסה לבן אוליאל “חברות בארגון טרור”, שפעלו כנקמה לרצח מלאכי רוזנפלד ז”ל בחודש יוני 2015, כשנטען כי ביצעו פיגוע נקמה בכפר דומא.

עמירם בן אוליאל כפר באישומים שיוחסו לו. ביום 1.12.15 נעצר בן אוליאל ונלקח לחקירת שב”כ במהלכה היה מנוע מלהיפגש עם עורך דינו במשך 17 ימים, כשהשב”כ הפעיל נגדו אמצעי עינויים סדיסטיים מזעזעים, מניעת שינה, מכות, חישמול בביצים, כשבסופם הודה וחזר על הודאתו, כדי למנוע עינויים נוספים כלפיו.

רצח

הכרעת-דין-עמירם-בן-אוליאל-תפח-932-01-16

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *