על גבול הפלילי: עו”ד שלוה פוטשניק אליאס חוייבה להשיב 150 אלף ש”ח ללקוח שלה על כספים אותם גבתה עבורו וסירבה להעבירם אליו ת”א 64504-06-17

על גבול הפלילי: עו”ד שלוה פוטשניק אליאס חוייבה להשיב 150 אלף ש”ח ללקוח שלה על כספים אותם גבתה עבורו וסירבה להעבירם אליו ת”א 64504-06-17
השופט עדי הדר
Spread the love

עו”ד שלוה פוטשניק אליאס, נתבעה על ידי הלקוח שלה מיכאל אדיבי להשבת כספים שגבתה עבורו, והחליטה “להשאיר” אותם אצלה “כשכר טרחה”, או במילים פשוטות, ליטול שלא כדין את כספי הלקוח שלה. השופט עדי הדר סיכם כי הוא מקבל את התביעה כמעט במלואה, וחייב את עורכת הדין לשלם ללקוח לשעבר שלה 128,065 ש”ח צמוד בתוספת רבית מיום הגשת התביעה ועד מועד התשלום בפועל, שכ”ט ב”כ התובע בסך 20,000 ש”ח בתוספת רבית ממועד מתן פסק הדין והחזר אגרות תביעה ושכר עדים בסך 1,000 ש”ח, כך שבסך הכל תשלם עורכת הדין 150 אלף ש”ח ללקוח שתבע אותה.

התנהלות עורכת הדין גובלת בפלילים. השופט עדי הדר ציין:

“אין חולק שלא נכרת הסכם שכר טרחה בכתב בו מאשר הלקוח לבאת כוחו לקזז מסכומים שיתקבלו אצלה חיובי שכר טרחה. אין חולק כי הלקוח לא נתן הסכמה בכתב לקיזוז”.

השופט עדי הדר מתאר את התרגילים המלוכלכים שביצעה עורכת הדין פוטשניק אליאס, המעידים על היותה חמדנית, שאינה בוחלת באמצעים לאמלל את הלקוחות שלה. מי האידיוט שישכור שירותיה לאחר קריאת פסק הדין נגדה?

64504-06-17.pdf

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *