השופט רון סולקין הרשיע פדופיל נשוי (40) על הטרדה מינית של סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה בת 13 ת”פ 7161-09-17

השופט רון סולקין הרשיע פדופיל נשוי (40) על הטרדה מינית של סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה  בת 13 ת”פ 7161-09-17
השופט רון סולקין
Spread the love

השופט רון סולקין הרשיע פדופיל, על הטרדה מינית וניסיון לביצוע מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, למרות שמדובר בסוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה והפילה בפח את הגבר. הסוכנת הציגה עצמה כבת 13 וחצי בכינוי “עדן המהממת”, והגבר הציג עצמו Big Daddy, או “אבא שרירי מחפש”, “אדם”, “תומר”.

בכתב ההגנה טען הפדופיל, כי מדובר בסוכנת מדיחה, והמעשים המתוארים בכתב האישום אינם מגלים עבירה. היות ובכניסה לאתר השיחוח היה צורך למלא פרטים ולא ניתן לכתוב גיל מתחת ל-18 שנים, הסוכנת כתבה גיל 86 או 90, כשהפדופיל הזדהה כבן 40. השופט קבע כי לאור תשובותיה של הסוכנת על השאלות שנשאלה מהפדופיל, עולה כי מדובר בקטינה.

תפ-7161-09-17-לא-נטענו-טענות-בנוגע-לקבילות-הודעותיו-של-הנאשם-במשטרה-ולכן-הורשע

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *