עאווני זיאדאת רצח את אשתו אחלאם (20) בעת שהייתה בהריון ומסרב למסור מקום הטמנת גופתה ביהמ”ש גזר היום מאסר עולם תפ”ח 4779-12-16

Spread the love

עאווני זיאדאת תושב נצרת עילית התלונן על היעדרותה של אשתו אחלאם ההרה, אך מצלמות אבטחה תיעדו אותו מוציא גופה מצימר שבו שהה עמה חודש וחצי קודם לכן. עאווני הורשע ברצח אף שגופתה של אחלאם לא נמצאה, מאחר ועאווני מסרב למסור היכן טמן את גופתה עאווני התוודה בפני אחותו כי ביצע את המעשה והבטיח כי לא ימצאו את הגופה לעולם.

ביום 24.10.16, שנה לאחר נישואיהם של בני הזוג אחלאם ועאווני, רצח עאווני את זוגתו, בעת שהייתה בחודשי הריון מתקדמים, על רקע חשדו של עאווני, כי אחלאם רוצה לעזוב אותו ולמנוע ממנו לגדל את הילד שעתיד להיוולד להם. השניים שהו בצימר בנצרת עילית, ובצאתם מהצימר בשעה 22:00, סחב עוואני את אחלאם המעולפת על ידיו, השכיבה במושב האחורי של רכבו, ומאז היא לא נראתה עוד. מהצימר נסע עוואני לבית אחותו, כשהוא מזיע ובגדיו מלוכלכים, והתוודה בפניה כי חנק את אשתו למוות וקבר את גופתה, והודיע לה כי איש לא ימצא את מקום קבורתה של אשתו, ואכן, עד היום לא נמצאה גופתה.

למחרת הגיע עאווני לבית אמה של אחלאם וסיפר בשקר לאמא ולבני משפחתה כי אחלאם נחטפה כמה שעות קודם לכן, ובאותו ערב התייצב בתחנת המשטרה ומסר הודעה כוזבת לפיה אשתו נחטפה.

היום גזר בית המשפט מאסר עולם על עבירת הרצח ופיצוי למשפחתה של אחלאם בסך 258 אלף ש”ח.

אחלאם תמונה משנת 2015
אחלאם זיאדאת ז”ל תמונה משנת 2015

4779-12-16

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות