השוטר אשרף בנאת גנב 100 דולר מעצור מאחר ולא קיים נוהל קליטת מזומנים של עצורים ת”פ 46708-01-20

השוטר אשרף בנאת גנב 100 דולר מעצור מאחר ולא קיים נוהל קליטת מזומנים של עצורים ת”פ 46708-01-20
אשרף בנאת שוטר גנב
Spread the love

השוטר אשרף בנאת, שירת ביחידת הסיור בתחנת זבולון במשטרת ישראל, גנב ביום 3.9.18 מעצור 100 דולר שהופקדו ביחד עם כספים נוספים בתוך מעטפת הפיקדון. הגניבה בוצעה לאחר שהעצור נלקח לבית חולים רמב”ם יחד עם מעטפת הפיקדון, כשהשוטרים אשרף בנאת ותומר סנדומיר ליוו את העצור לבית החולים. השוטר סנדומיר הניח את המעטפה בניידת המשטרתית.

בשעה 04:28 השוטר אשרף בנאת ניגש לניידת, לקח את מעטפת הפיקדון, פתח את סרט ההדבקה של מעטפת הפיקדון וגנב את שטר 100 דולר מתוכה, והכניסו לכיסו השמאלי, לאחר מכן הדביק חזרה את סרט ההדבקה ושב לבית החולים.

עם סיום הטיפול בעצור בבית החולים, השוטרים ליוו את העצור בניידת לתחנת משטרת זבולון. בשעה 06:20 בבוקר ניגש אשרף בנאת למזון “בי סטופ” שבתחנת המשטרה וביקש לרכוש סיגריות באמצעות שטר ה-100 דולר. המוכרת תמר אזולאי, סירבה לקנות את שטר ה-100 $, או לתת לאשרף עודף בשקלים בניכוי חפיסת הסיגריות.

בתשובה לכתב האישום נגדו, כפר אשרף באשמה, ולכן התנהל דיון הוכחות עם שלל שוטרים ויומנאי תחנת המשטרה, כך שהוכח מעבר לספק סביר כי אשרף גנב 100 דולר מעצור.

תחנת משטרת זבולון
תחנת משטרת זבולון

46708-01-20

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *