רמי מלכה קצין משטרה איים והטריד מינית את גרושתו אפרת גסקו “זונה כלבה מיוחמת”, שלח 575 הודעות שיטנה לא התנצל וטען לזוטי דברים. חוקר הסייבר (לשעבר) דרור בוזגלו נחלץ לעזרתו – השופטת מרב גרינברג (שלום כ”ס) גררה את התיק 6 שנים והרשיעה בכל העבירות ת”פ 26185-11-14

Spread the love

רמי מלכה קצין משטרה עבריין (משרת במשטרה מ-1996 כקצין זיהוי וחוקר זירה), ובשנים האחרונות משמש כממונה נגישות, שוויון ותעסוקה למבוגרים בעלי מוגבלויות במשטרה, היה נשוי 16 שנים לאפרת גסקו, התגרש ובשנת 2014 התחתן עם עינת. אלא שבחודש אפריל 2014, חשד מלכה כי גרושתו מנהלת קשר רומנטי עם מישהו אחר, והחל להטריד את גרושתו באמצעות מסרונים באפליקציית וואצאפ, כשב-3 חודשים הוא שלח לגרושתו 575 הודעות המהוות הטרדה מינית בוטה, איחולי מיתה, שתיחנק, תחלה במחלת סרטן ותתאבד, שתעלם, תישרף ועוד. כל זה לגרושתו אם ארבעת ילדיו.

גרושתו התלוננה נגדו ובעקבות חקירתו במח”ש הוא חתם ביום 13.7.14 על כתב ערובה האוסר עליו ליצור קשר עימה במשך 15 יום. למרות חתימתו, ביום 17.7.14 הוא שלח לגרושתו הודעה: “שלום זונה, תסירי בבקשה את השם והמייל והטלפון שלי מהוט”, ובכך ביצע הפרת הוראה חוקית.

השופטת גרינברג מציינת כי ההליכים המקדמיים בתיק, נמשכו זמן רב, על רקע מחלה כרונית מסוג בכצ’ט, בה לוקה מלכה, שהיה מאשפז את עצמו לפני כל דיון. במקום שהשופטת תוציא צו הבאה, או תורה לעצור את מלכה עד תום הליכים, ושהוא יקבל טיפול מסור מרופאי שב”ס, השופטת נתנה לעבריין משטרתי להכתיב את קצב הליכי המשפט.

מלכה טען על הפרת הוראה חוקית שביצע, כי מדובר בזוטי דברים, וטען כי המאשימה לא הצליחה להוכיח מועד ביצוע העבירות. לחיזוק טענותיו הגיש חוות דעת מומחה מטעם חברו השוטר דרור בוזגלו, שסיפר כי שירת במשטרה 30 שנה, מתוכן 15 שנים ביחידת הסייבר:

“העד סבור כי רמת האמינות של הפלטים ת/1, ת/2 נמוכה מאחר שלא הופקו ממכשיר הטלפון עצמו, משלא ניתן לבדוק את ראיית המקור, לא ניתן ללמוד על אמינות הקבצים והתוכן שהופק.

באשר לת/1 נטען שמדובר בקובץ גיבוי. באשר לת/7 לא חלק על כך שכלל ההודעות נפרקו אלא שנטען, שפריקת המכשיר הייתה חלקית, וכי פריקתו בשיטה טכנולוגית לוגית לא מאפשרת לבדוק האם בוצעה עריכת תוכן. עוד הוסיף, כי לו היה ניתן לבדוק את המכשיר עצמו, אשר כאמור הוחזר למתלוננת, אפשר היה לבחון לעומק האם אכן הייתה התערבות בתוכנו”.

רמי מלכה שלח לגרושתו הודעות: “זונה”, “כלבה מיוחמת ומנוולת”, “שתיחנקי כבר זונה שתיחנקי”, “בוקר טוב כלבה מזויינת”, ובחקירתו לא הכחיש ששלח את ההודעות כולל איחולי מוות, וכשנשאל מדוע הוא מתערב בחיי גרושתו השיב: “היא אמא של הילדים שלי ומחובתי לשמור על כבודם”.

השופטת מרב גרינברג, קבעה כי המאשימה הצליחה להוכיח אשמתו של רמי מלכה בכלל העבירות המיוחסות לו.

“התמונה הראייתית בתיק שלפניי, כפי שעולה מעדות המתלוננת, הפלטים שהופקו ממכשיר הטלפון שלה, תוכנן של ההודעות וכמותן בצירוף גרסת הנאשם בחקירותיו ובעדותו, מביאנו למסקנת הרשעה ברורה וחד משמעית”.

השופטת גרינברג מצטטת מתוך דבריו של מלכה לגרושתו אפרת גסקו, שיש בה כדי להעיד על עולמו החשוך והצר:

“קודם כל לא משווים גבר לאשה… גבר שיש לו נשים זו מצווה על פי הדת ואילו אישה שיש לה גברים ומחליפה כבר ברור לך מה היא”.

ובהמשך איים על גרושתו:

“את עוד תתחרטי על היום שחדר אלייך אלא גם על היום שהכירו לך אותו. תחינקי בתוך הבית הזה, שבגללך אני לא רואה את הילדים. כלבה מיוחמת ומנוולת, אני רואה שחוץ מזרע קיבלת גם מנה של רוע, חתיכת פרזיטית עצלנית אוכלת חינם אפס מאופסת אל תטרחי לחפש מה את שווה כי לא תמצאי כלום. שתחנקי כבר זונה, שתחנקי. אין בעיה תמשיכי לבכות לכל החברים שלי ואני אספר להם איזה זונה את.”

עוד איים על גרושתו ביום 24.6.14: “מה קורה עם הסרטן? הגיע כבר? אולי רכבת או משאית, אולי התאבדות, יאללה תיעלמי כבר”, “שייקח אותך אלוהים בדחיפות”. “תחתונים לקנות לא יישאר לך שתהיה לך שבת שחורה, זונה נצלנית ואפס מאופסת ריקה שאין בה כלום. איזה כיף זה להיות זונה וגם מטומטמת אין שכל יש כוס ואין דאגות. כלבה מיוחמת, שתישרפי באש הגיהנום עם כל החמדנות והחזירות שלך! שאת מכניסה את הילדים לממ”ד תשתדלי להישאר בחוץ, שאלוהים יקח אותך כבר”.

ועוד ועוד הודעות שיטנה. על יסוד כל הדברים הללו, השופטת גרינברג הרשיעה את השוטר העבריין רמי מלכה בעבירות של הטרדה באמצעות מתקן בזק, ריבוי עבירות, הטרדה מינית והפרת הוראה חוקית. הפרקליטות עשתה חסד עם השוטר העבריין, כשלא הגישה נגדו סעיפי אישום של איומים.

בסרטון כאן, תוכלו לצפות ברפ”ק רמי מלכה מחייך ומסביר על נגישות, שוויון ותעסוקת אנשים עם מוגבלות במשטרת ישראל. בביתו הפרטי, חולל גיהנום לגרושתו, אם ארבעת ילדיו, ואיחל לה להיות מוגבלת לשארית חייה:

 

עדותו-של-דרור-בוזגלו-עמוד-8-פסקה-18-לטובת-חברו-השוטר-רמי-מלכה-בעניין-הפקת-פלטים

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות