6 חודשי מאסר לגבר שגרם למות בתו התינוקת ברשלנות כשהניח אותה על ספה והלך לחדר אחר להביא טיטול התינוקת התגלגלה לרצפה נחבלה בראשה ונפטרה ת”פ 69111-11-19

6 חודשי מאסר לגבר שגרם למות בתו התינוקת ברשלנות כשהניח אותה על ספה והלך לחדר אחר להביא טיטול התינוקת התגלגלה לרצפה נחבלה בראשה ונפטרה ת”פ 69111-11-19
אמא והתינוק שלה
Spread the love

6 חודשי מאסר לגבר תושב השטחים זיאד אעביד, שגרם למות בתו התינוקת, ברשלנות, הניח אותה על ספה בסלון והלך לחדר אחר להביא טיטול. בזמן הזה, התינוקת התגלגלה מהספה לרצפה, נחבטה בראשה, איבדה הכרתה ומתה כתוצאה מכך.

בנוסף, הואשם הגבר בשהייה בלתי חוקית בישראל.

השופט חיים נחמיאס, ציין: “אני יושב בדין כ-30 שנה. זה אחד המקרים הקשים, אם לא הקשה בהם שאני נדרש לגזור דינו של הנאשם“. בהמשך מציין השופט שאימה של התינוקת נתנה את ידה לשהייתו הבלתי חוקית של הגבר בשטח מדינת ישראל שלא כדין כ-4 חודשים, שעה שתלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי של 3 חודשים בר הפעלה.

למרות זאת השופט קבע, כי העונש על שהיה בישראל ירוצה בחופף ל-6 חודשים שגזר על הגבר, וזאת אחרי שהרבה מילים על הערכים המוגנים של קדושת החיים. נו, כל הערכים הללו מסתכמים בעבודות שירות.

תפ-69111-11-19-השופט-חיים-נחמיאס-חומל-על-גבר-שגרם-למות-בתו-התינוקת-ברשלנות-וגזר-עליו-6-חודשי-עבודות-שירות

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *