6 חודשי עבודות שירות על זיוף צוואה גניבת כספי אלמנה בסך 1.3 מיליון ש”ח והתחזות לאדם אחר רע”פ 1870/20

6 חודשי עבודות שירות על זיוף צוואה גניבת כספי אלמנה בסך 1.3 מיליון ש”ח והתחזות לאדם אחר רע”פ 1870/20
3D Money growing on a tree - financial concepts
Spread the love

שופטי ישראל מגלים חמלה גדולה כשמדובר בגניבת כספי אלמנות וחברות ביטוח. 6 חודשי עבודות שירות לנאשם יהודה חמוס גניש, שקשר קשר עם סוכן הביטוח עידו מרציאנו עובד חברת מנורה מבטחים גמל בע”מ, לצורך גזילת כספי ירושה של אלמנה, כשגניש התחזה לנפטר בשם חיים ויצנהויז, ביצע שימוש במסמכים מזויפים הנחזים להיות על שמו, וגנב את הכספים המגיעים לאשתו האלמנה בסך 1,395,407 ש”ח שהועברו לחשבון הבנק שלו.

לא רק זאת. בנוסף, באישום השני המיוחס לגניש הוא העלים הכנסות, וביצע רישומים כוזבים בספרי חברה במטרה לחמוק מתשלום מס.

המדינה טענה כי הפגיעה בערכים המוגנים והנזק שנגרם מביצוע העבירות ומדיניות הענישה הנוהגת, מתחם הענישה נע בין 24 – 48 חודשי מאסר. בפועל, גניש קיבל 6 חודשי עבודות שירות שגם עליהם ערער. השופט אלרון זרק אותו מכל מדרגות העליון כשהוא מציין שלא גרם לגניש אי צדק כלשהו, והעונש שהוטל עליו אינו מצדיק היעתרות לבקשתו.

רעפ-1870-20-קיבל-6-חודשי-מאסר-על-זיוף-מסמכים-וגניבה

 

67795-03-19

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *