מאבק בין בלתי שווים

מאבק בין בלתי שווים
לורי וילדיה מהם נותקה שנים
Spread the love

דרכי המרמה והשקר של משרד הרווחה בחטיפת ילדים מהוריהם, מעלה שאלות נוקבות לגבי כשירות מערכת המשפט להתמודד עם פקידי סעד שסורחים בתפקידם ומתנהלים בצורה ברוטלית כלפי אזרחים הנקרים בדרכם.

זהו סיפורי. ילדיי נחטפו ממני ביום 06.1.09 על ידי פקידת סעד, חודשיים לאחר שקיבלתי את משמורת ילדיי ממומחה ביהמ”ש – אותו בחרו פקידות הסעד והשופט מינה אותו לאור המלצות פקידת הסעד.

אני אישה כשירה, טובה ועובדת ללא רבב בעברי או בנפשי, ניהלתי הליכי גירושין מרים בשנת 2008, בעטיים הגיש הגרוש עשרות תלונות כוזבות נגדי, שנסגרו מחוסר אשמה פלילית על ‘התעללות והזנחת ילדיי’.

הגרוש עבריין ידוע ואדם בעל ממון רב והשפעה בלתי מבוטלת. מדובר באדם בעל כוחות נפשיים עצומים המניעים אופי אובססיבי ונקמני.

כאן המקום לציין, כי הגרוש שהינו אדם הרגיל לראות בכל הסובבים אותו את משרתיו המצייתים לכל פקודותיו ושיגיונותיו, הוכה בתדהמה לא רק נוכח נחישותי לעזוב אותו, אלא אף מעיקשותי לנהל נגדו מאבק דוד בגוליית ולגרום לכך שימלא את כל ההתחייבויות שנטל על עצמו בהסכם הגירושין כלפי ילדיי.

ודוק: מדובר במאבק בין בלתי שווים. אני עבדתי לפרנסתי מאז הגירושין כפקידה שכירה במשרד עורכי דין ובמקביל תפקדתי כאם במשרה מלאה.

אין לי ולא היו לי משאבים של ממש לנהל מאבק במערכת המשומנת והממומנת היטב של הגרוש.

אלא שהחלטתי כי אף אם יצאתי ממסכת חיי העגומה עם הגרוש וידי על ראשי, הרי שאעשה כל שביכולתי על מנת שקורבני הנפשי לא יהא לשווא, ולפחות ילדיי יזכו לרמת חיים טובה כמו שחיו עד לפרידתי מהגרוש.

מכאן ואילך, החל הגרוש לנקוט בשלל הליכי סרק משפטיים נגדי, תוך התשה והטרדה בלתי פוסקת שלו ושימוש נרחב לרעה בהליכי משפט.
הגרוש הפך ל- “בן בית” במשרד הרווחה וחברה הטוב ביותר של פקידת הסעד לחוק הנוער, אתי דור דוברובינסקי.

יחדיו הם הגישו נגדי תביעות, תסקירים והודעות לבית משפט לענייני משפחה ונוער, בקשות שונות ומשונות המכוונות למנוע ממני עניינים שונים הקשורים לגידולם הנאות של ילדיי.

וכך, במשך תקופה, מטעמי נקמנות גרידא של הגרוש ופקידת הסעד, נאלצתי לנהל הליכים משפטיים בלתי פוסקים להשבת ילדיי שנלקחו ממני שלא מפאת ביצוע עבירה.

כאן המקום לציין, כי כל זמן שלא הייתה ביני לבין פקידת הסעד מלחמה, לא הייתה לפקידת הסעד כל טענה ביחס לכשירותי לגדל את ילדיי, כפי שאף נראה לה אך טבעי. אך ברגע שבו החליט הגרוש לפתוח במלחמה נגדי, החליטה פקידת הסעד לפעול נגדי ביחד עם גרושי, והגישה נגדי תלונות למשטרה – זהות לתלונות הגרוש. תלונות אלו יחד עם האחרות נסגרו על ידי התביעות ופרקליטות המדינה מחוסר אשמה.

על רקע כל אשר תואר לעיל, ברור לכל כי הגרוש ופקידת הסעד פעלו מטעמי נקמנות גרידא.

הגרוש ופקידת הסעד המשיכו וממשיכים להשתמש בתלונות הכוזבות שהגישו נגדי, חרף העובדה כי הם יודעים שתלונות אלו נסגרו מחוסר אשמה. הם עושים בתלונות אלו שימוש רב פעמי, והכל במטרה להציק לי, להלך עלי אימים ולגרום לי להפסיק ממאבקי למען ילדיי.

הם התלוננו נגדי במשטרה, הגישו תביעות סרק נגדי, הפיצו בכל מקום את “מעללי” ואף פנו לפרקליטות המדינה בדרישות כי יגישו נגדי כתבי אישום.

לאחר חצי שנה, שילדיי נכלאו במרכז חירום, הצלחתי לחלץ את ילדיי.

אפרים אליהו הגיע מסומם למבדק מסוגלות הורית ובזכות זה קיבל משמורת על הילדים. כך זה עובד במדינת ישראל: הורה שהוא לא ראוי יקבל משמורת, קובץ pdf

img_0777

אכן ברור לעין כל, כי פקידת הסעד אינה בוחלת בכל אמצעי כדי למנוע ממני את הזכות לילדיי, כולל מתן עדות שקר תחת אזהרה בבית משפט והגשת תביעת סרק כוזבת כנגדי.

זהו מאבק בין בלתי שווים. מדינה נגד אמא.

פקידת הסעד לאה עזרא דרשה ממני להגיע לא מיוצגת לוועדת החלטה שתוצאותיה חטיפת ילדיי

לאה עזרא דורשת מהאמא לורי שם טוב להגיע לוועדת החלטה ללא יצוג משפטי
פק”ס לאה עזרא דורשת מהאמא לורי שם טוב להגיע לוועדת החלטה ללא יצוג משפטי

12.11.2011 חוות דעת מכון מיפל למסוגלות הורית ד”ר שרה יעקב בין לורי שם טוב לבנה אריאל, קובץ pdf

מתוך חקירה נגדית של ב”כ הגרוש:

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות