גזר דין בעיסקת טיעון לשוטר שרון יוסף רכז מודיעין חיפה ת”פ 7277-02-19 ביהמ”ש מחוזי חיפה מד”י נ’ שרון יוסף

גזר דין בעיסקת טיעון לשוטר שרון יוסף רכז מודיעין חיפה ת”פ 7277-02-19 ביהמ”ש מחוזי חיפה מד”י נ’ שרון יוסף
Spread the love

נגד השוטר שרון יוסף ניתן גזר דין במסגרת הסדר טיעון מקל של לקיחת שוחד ועבירות קבלת דבר במרמה, ועבירה של מרמה והפרת אמונים.

במסגרת כתב האישום המתוקן באישום הראשון נאשם השוטר שרון יוסף, כי לקח שוחד מאדם שהסיע שב”חים בצורת כסף ומתנות (בשמים, כדי שמן, חפיסות סיגריות) וסכום חודשי קבוע. מדובר בריבוי מקרים.

באישום השני, נאשם השוטר שרון יוסף כי קבל במרמה מוצרים שונים ללא תמורה, כולל חפיסות סיגריות וסכומי כסף שונים. מדובר בריבוי מקרים.

תסקיר שרות המבחן, כמובן היה בעד השוטר והמליץ לבחור באפיק השיקומי, שכן העו”סית התרשמה לחיוב ממנו, מאחר ולקח אחריות.

השופט אברהם אליקים החליט לגזור עונש כולל לכל האירועים, ובא לקראת השוטר, כשהוא מציין “לזכות הנאשם עומדת נטילת האחריות על מעשיו בהזדמנות הראשונה, ההליך לפניי נפתח בהגשת כתב אישום מתוקן, שתוקן בעקבות משא ומתן בין הצדדים עובר לפתיחת התיק ומיד הודה הנאשם באמור בו”. ואנו אומרים, בוודאי שהודה. האישומים נגדו היו כה חמורים ורבים, והוא זכה לתיקון כתב אישום שאזרח מן השורה, לא היה זוכה בו. השופט התחשב בכך שהנאשם נשוי בן 5 ילדים בגילאים 10-19 והמאסר יזעזע את המסגרת המשפחתית שלו ושל ילדיו ואשתו. נו, וממתי העובדות הללו מטרידות את שלוותם של השופטים כשהם גוזרים נגד נאשמים עונשים חמורים פי מיליון כשיש אימהות שיש להן תינוקות, והם שולחים אותן ללא רחם מאחורי סורג ובריח, והשרווחה תדאג לילדים שלהם?

סופו של דבר השופט גזר נגד שרון יוסף 34 חודיש מאסר בפועל. נוריד את המינהלי הכפול שזה 8 חודשים, כבר נשארנו עם 26 חודשי מאסר. מכאן ננכה את השליש, נשאר לשרון יוסף לרצות 17 חודשים ושבועיים. פחות משנה וחצי מאסר. מי אמר שהפשע לא משתלם?

Print Friendly, PDF & Email
  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות