עו”ס אתי דור דוברובינסקי התפרנסה מגניבת כספי חסויים שקיבלה מירדנה נילמן

עו”ס אתי דור דוברובינסקי התפרנסה מגניבת כספי חסויים שקיבלה מירדנה נילמן
עו"ד אתי דור. סדיסטית נאלחת. חטיפות ילדים זה התענוג האישי שלה
Spread the love

קישור מקוצר לעמוד: http://wp.me/P84aBG-9vg

עו”ס אתי דור דוברובינסקי, מלשכת רווחה גבעתיים – רמת גן, מתפרנסת מסחר בילדים, עבדה בעבודה מקבילה אצל עו”ס ועו”ד ירדנה נילמן עבריינית מורשעת, ושתיהן בצוותא חדא גנבו רכוש וכספי חסויים.

המשטרה לא פתחה נגד אתי דור דוברובינסקי בחקירה, ועיריית גבעתיים במקום להעמידה לדין, העבירה אותה ללשכת רווחה רמת גן.

כתב אישום – ביהמ”ש מחוזי ת”א, ת”פ 46555-03-10 מדינת ישראל נ’ ירדנה נילמן, קובץ pdf

משטרת ישראל מפלג הונאה ת”א, בית פרטי בפוריה עילית שחלק מהקמתו מומנה באמצעות כספי חסויים שנגנבו על ידי עו”ד ירדנה נילמן ושותפיה, קובץ pdf

פרוטוקול והחלטה בתיק ת”פ 46535-03-10 מדינת ישראל נ’ ירדנה נילמן מיום 20/12/10, קובץ pdf

תמורת שוחד ובצע כסף, עו”ס אתי דור תכתוב עליכם תסקיר הולם, אבל מי שהשלמונים לא מצויים בכיסו, שישכח מילדיו, כי מקבלת השוחד הזו תוציא לו את הילדים למרכז חירום ותקבל את השוחד מהעמותה הפרטית. עו”ס אתי דור דוברובינסקי, חוטפת ילדים ומקבלת תגמול אישי על כל ילד שהיא מוציאה ממשמורת הוריו.

חובה להקליט עו”ס זו, מאחר והיא נוהגת להגיש תלונות כוזבות במשטרה וממציאה בדיות ממוחה הקודח. רק הקלטה תציל אותכם מפני כתב אישום של משטרת מרחב דן, שם השוטרים סרים למרותה.

אתי דור עו"ס מושחתת עבדה בעבודה מקבילה
עו”ד אתי דור. חטיפות ילדים זה התענוג האישי שלה

וכאן במכתב זה, היא מגנה על חברתה הגנבת ירדנה נילמן. נו, מה אפשר לצפות מדוברובינסקי? הלויאליות לחברות במקצוע מעל הכל.

Print Friendly, PDF & Email
  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות