השופטים דבורה ברלינר, בני שגיא ושי יניב דחו ערעור עו”ד ברק כהן שהורשע בהעלבת עובד ציבור ע”פ 12781-03-18 ועפ”ג 1723-03-18

השופטים דבורה ברלינר, בני שגיא ושי יניב דחו ערעור עו”ד ברק כהן שהורשע בהעלבת עובד ציבור ע”פ 12781-03-18 ועפ”ג 1723-03-18
השופטים שי יניב, בני שגיא ודבורה ברלינר מחוזי ת"א. תמונות: הנהלת בתי המשפט
Spread the love

עו”ד ברק כהן הורשע בהעלבת השוטר אלון חמדני, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ונגזר עליו מאסר על תנאי, 300 שעות שירות לציבור ופיצוי לשוטר הנעלב בסך 5,000 ש”ח וגם קנס למדינה בסך 3,000 ש”ח.

עו”ד ברק כהן הגיש ערעור על גזר הדין, והמדינה מנגד גם היא הגישה ערעור על קולת הדין. סופו של דבר שבית המשפט לא מצא הצדקה להתערב בעונש שנגזר על עו”ד ברק כהן.

Print Friendly, PDF & Email
  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות