רופא הנשים והסקסולוג בני ברוך שכטר הורשע במעשה מגונה במרמה החדיר ויברטור לנשים וביקש מהן לדרג הנאתן – השופט אברהם הימן חשף שם השוטרת שנשלחה להפליל ולהיחדר במכשירים אורגזמיים תפ”ח 43934-06-16

Spread the love

בהכרעת הדין שלפניכם המשתרעת על פני 114 עמודים, בני שכטר זוכה מאשמת אונס, וזוהי מפלה קשה לפרקליטה רוזי כבאז, אשר פשוט תפרה תיק אונס לשכטר וחגגה עליו בתקשורת. אבל אז מגיע האישום של מעשה מגונה. מעשה מגונה דורש שמבצע המעשה יעשה זאת לשם גירוי מיני, וכאן אין שום ספק שבני שכטר לא התגרה מינית מאף מטופלת, ולא קיבל ריגוש מיני מאף מטופלת. לכן נדרשו פה 114 עמודי חירטוטים מייגעים ומתישים כדי שהשופטים, אברהם הימן בראשם, טלי חיימוביץ וגרשון גונטובניק, ימציאו תיאוריות מטופשות איך אפשר להרשיע אדם בלי שיש לו כוונה פלילית בעבריינות מין להתגרות מהמעשה המגונה.

בקצרה נספר, כי בשנת 2015 שלוש נשים שונות התלוננו אצל הגניקולוג-סקסולוג ד”ר בני שכטר שהן חוות כאבים בעת קיום יחסי מין עם בני זוגן. לתופעה  קוראים “נרתיק צר”. הסקסולוג בני שכטר החדיר לגופן ויברטורים מסוגים שונים כדי לבדוק עד כמה הפות שלהן צר. הנשים חשו כי ד”ר שכטר חילל גופן, לאחר שהן חוו אורגזמה באמצעות ויברטור שבדק את פתיחות הפות, והגישו נגדו תלונה במשטרה. המשטרה שלחה שוטרות – סוכנות לבדיקה אצל ד”ר שכטר, כדי לנסות את המכשירים שלו בגופן, וכך התהווה לו כתב אישום, שתוצאתו הכרעת דין מרשיעה במעשה מגונה במרמה. נקבע פה אחד, כי החדרת הויברטור לפות הנשים לא נבע מסיפוק מיני של ד”ר שכטר.

אלא שהשופט אברהם הימן חושף את שמה של השוטרת – תאיר ישראל, אשר נשלחה להפליל גניקולוג והראתה לו את איבר מינה ואיפשרה לו לחדור בה בשם מדינת ישראל.

עמוד 92 להכרעת הדין שוטרת בשם תאיר ישראל נשלחה להפליל גניקולוג הראתה לו את איבר מינה ואיפשרה לו לחדור בה בשם מדינת ישראל
עמוד 92 להכרעת הדין שוטרת בשם תאיר ישראל נשלחה להפליל גניקולוג הראתה לו את איבר מינה ואיפשרה לו לחדור בה בשם מדינת ישראל

על מנת להפליל את הגניקולוג בני שכטר, תחנת משטרת גלילות בפיקוד אבי ברסנו, ובטיפול השוטרת רונה מורד פינגלאי, שלחו 4 שוטרות במימון המדינה להתחזות למטופלות בעלות פות צר, ולאפשר לבני שכטר לחדור להן לאיבר המין באמצעות הויברטור ולרגש אותן מינית עד כדי אורגזמה. כולן אכן חוו את האורגזמה המיוחלת בעקבות הטיפול המוצלח של הגניקולוג בני שכטר. בהכרעת הדין שלושת השופטים זיכו את הנאשם בני שכטר באונס, אולם הרשיעו אותו במעשה מגונה, חרף העובדה שלא הייתה לו כוונה פלילית להתענג ממראה הפותים הרוטטים המגיעים לאורגזמה שהגיעו לטיפולו (המוצלח – יש לומר).

מישהו שמע על השוטרת תאיר ישראל ממשטרת גלילות ליד רמת השרון? מישהו יודע מה היא עושה בתפקידה כשוטרת? עכשיו הודות לשופט אברהם הימן מבית המשפט המחוזי בתל אביב, ושני חבריו להרכב טלי חיימוביץ וגרשון גונטובניק, אתם יכולים לדעת איך השוטרת תאיר ישראל מרוויחה את לחמה. הנ”ל נשלחה ע”י מפקדה אברהם אבי ברסנו להתחזות למטופלת, להתלונן שכואב לה הפות, ולגרום לגניקולוג בני שכטר להכניס לפות שלה מכשיר גניקולוגי רוטט, ואולי גם לתת לו למשש לה את הדגדגן וכל זאת על מנת להפליל אותו.

הנ”ל אכן ביצעה את עבודתה, התפשטה בפני בני שכטר, הראתה לו את הפות שלה פעור לרווחה, וביקשה ממנו להסביר לה למה הפות שלה יבש, ואינו מגיב לריגושים מיניים. היא הגיעה מצויידת במצלמה ותיעדה את כל האירוע בו היא מתפשטת, מתלוננת על בעיות בפות (פטריות, דליחות, עובש, שפתיי פות צרות, כיווצים בלתי רצוניים, דגדגן לא מגיב וכו’…), ולא התביישה לבוא לבית המשפט ולספר על כל החוויות האינטימיות הללו, כולל העובדה שבמהלך הטיפול חוותה אורגזמה, והכל הוקרן בפני שלושת השופטים. השוטרת קיבלה על כך פרס, והשופטים היללו אותה על אומץ ליבה.

ואנחנו אומרים: זו לא שוטרת. מי שבבוקר לובשת מדי משטרה, ואז יוצאת לתפקיד בו היא מתפשטת ונותנת לגבר זר למשש לה את הדגדגן ולהניח על הפות שלה מכשירי רטט גניקולוגיים, והיא גם חווה אורגזמה, זו אחת שסופסרה ע”י המפקדים שלה, אברהם ברסנו ורונה מורד פינגלאי למשימת זנות. אין דרך אחרת לומר זאת אבל השוטרת הזאת מכרה את הגוף שלה והחפיצה את הפות שלה, בעבור בצע כסף (המשכורת שלה), ולכן זו זונה לכל דבר וענין, ואברהם ברסנו המפקד שלה והשוטרת שמפקדת עליה רונה מורד פינגלאי הם סרסור זונות לכל דבר וענין. נציין שהיו עוד 3 שוטרות שגם הן נשלחו לאותה משימה, אבל הן לא העידו. אולי הבושה אחזה בהן, ואולי הצילומים שהביאו לא היו מספיק טובים להפללה, ולכן הפרקליטות לא קראה להן לעדות. בעוד שבפסק הדין ראינו את שלושת השופטים משווים את חוויות האורגזמה של 3 המתלוננות, לחוויות האורגזמה של תאיר ישראל השוטרת המפלילה, לא ראינו שם השוואות של חוויות אורגזמיות עם 3 השוטרות האחרות שהלכו והתפשטו אצל בני שכטר.

ואנו שואלים: חוץ מזהותו של המפקד המטורלל אברהם אבי ברסנו ששלח 4 שוטרות להתמסר לאצבעותיו המיומנות של בני שכטר, ומכשירי הרטט הגניקולוגיים שלו, מי עוד במשטרה ובפרקליטות אחראי למחדל הזה? על פניו רוזי כבאז היא הפרקליטה שהעמידה לדין את בני שכטר, והשוטרת האחראית לחקירות רונה מורד פינגלאי, מי עוד אחראי לסרסרות השוטרת הזו? איך הצליחו לשכנע שוטרות, בנות ישראל חסודות וצנועות, לגשת לגניקולוג, לסבן אותו בסיפורים של כאבי פות, ולתת לו לחדור בהן ולהביאן לאורגזמה? מי אישר את ההפללה הזו בדרגים הגבוהים?

כמו תמיד במשטרת ישראל, הם כל כך להוטים להביא הפללות והרשעות, שהם לא חושבים פעמיים על הנשים שבהם הם משתמשים כנערות פיתוי, ואחר כך הדבר מתנקם בהם כאשר השוטרת המשמשת נערת פיתוי, מגיעה לאחת מעורכות הדין הפמיניסטיות שמסבירה להן שהמשטרה ניצלה את גופן, סחרה בהן, ושהן בעצם קורבנות של המשטרה. או אז הן תובעות את המשטרה על נכות פסיכיאטרית ופוסט טראומה, והמדינה משלמת על זה פיצויים של מיליונים, כולל הביטוח הלאומי שמזדרז לתת להן דרגות נכות. כך למשל היה עם הסוכנת הסמויה שהפעיל השוטר אורן סבג, שגם קיים איתה יחסי מין בעוד שניהם בהיי על קוקאין, והיא גם עשתה קוקאין בלי סוף עם אין ספור סוחרי סמים בדרום, רבים מהם בדואים, כדי להפליל אותם, אבל בסוף באה הרווחה ולקחה לה את הילדה. כדי להחזיר את הילדה הביתה, השוטרת הסמויה, שעשתה סמים ושכבה עם סוחרי סמים, נאלצה לתבוע את המשטרה ואת אורן סבג. בקיצור, הפעילות התפוצצה למשטרה בפרצוף.

אין לנו ספק שעוד חודש, תאיר ישראל מגישה תביעה נגד שלושת השופטים הללו, בגלל שחשפו את השם שלה, ונגד אברהם אבי ברסנו ורונה מורד פינגלאי, בטענה שהפכו אותה משוטרת לזונה, ועכשיו יש לה טראומות והיא סובלת. השוטרת תאיר ישראל יכולה כעת לתבוע את השופט הימן על פרסום שמה בנסיבות אלו כמי שפתחה פות לגניקולוג כדי להפליל אותו. ראו בעמ’ 92 של פסק הדין, שום נכתב שמה במפורש.

הפרקליטה רוזי כבאז תופרת עבירות מין שלא היו ולא נבראו
הפרקליטה רוזי כבאז תופרת עבירות מין שלא היו ולא נבראו

 

 

 

 

 

 

מתוך פסק הדין:

“במהלך שמיעת הראיות הובאו בפנינו עדויות מומחים רבות לעניין האנטומיה של איברי המין הנשיים, דרכי הטיפול, וכללי האתיקה של הטיפול המיני בישראל. נדרשנו לעדויות מומחים מפורטות על אודות מבנה איבר המין הנשי, עד לרמת העצבים המעצבבים כל אחד מחלקיו, והכל כדי לברר את טענת ההגנה, שמא טעו המתלוננות בתחושותיהן, לגבי המעשים בוצעו בהן על ידי הנאשם.”

נגד ד”ר בני שכטר הוגשו 3 אישומים, אישום ראשון מתלוננת ילידת 1996 בת 20 באותה תקופה של מתן התלונה (כיום בת 24), הגיעה למרפאתו של הרופא ביקשה כדורים למניעת הריון והתלוננה על כאבים בעת קיום יחסי מין, יובש נרתיקי וחשד לפטריה בנרתיק. ד”ר שכטר נטל ויברטור הניח אותו על איבר מינה של הבחורה, וביקש ממנה לדרג את רמת הנאתה המציינת. בהמשך הניח הרופא את הויברטור על הדגדגן והחדיר אצבעות לאיבר מינה ושאל אותה אם נעים לה, ואמר לה כי הוא בודק אם יש לה פוטנציאל להגיע לסיפוק אגב חדירה. הבחורה השיבה כי לא נעים לה, וביקשה מהרופא שיפסיק לגעת לה בדגדגן. ד”ר שכטר הורשע בעבירת מעשה מגונה במרמה.

אישום שני מתלוננת ילידת 1983 (כיום בת 37), אותו סיפור כמו עם מתלוננת הראשונה. הגיעה לד”ר שכטר וסיפרה שהיא ובן זוגה לא מקיימים יחסי מין, וד”ר שכטר הגיב: “מסכן”, בהמשך הסביר לבחורה כי הוא הולך להשתמש במכשיר כלשהו, ועליה לדרג את רמת ההנאה מ-1 – 5, כשדרגות 45 זה דרגות הנאה גבוהות. לפני הבדיקה הוא שאל את הבחורה איך היא מענגת את עצמה, והיא סירבה לענות, השיבה שזה לא נעים לה, וד”ר שכטר אמר “אנחנו הולכים לעשות דברים הרבה יותר לא נעימים בהמשך”. בהמשך מתארת הבחורה, כי ד”ר שכטר התחיל לעבוד עם המכשיר הרוטט שנראה כמו ויברטור, בצבע לבן או קרם, הוא רטט, התחיל לגרות את הדגדגן עם המכשיר, והתחושה שלה היתה לא נעימה.

עמוד 21 להכרעת הדין, מספרת המתלוננת מה גרם לה להגיש את התלונה. בחודש ינואר 2016 היא נכנסה למשרדה, החברה שהמליצה לה על ד”ר שכטר וסיפרה לה שהוא מואשם באונס. תגובתה הראשונה הייתה כי לאור מה שחוותה לא תתפלא אם אכען ביצע אונס. המתלוננת וחברתה חיפשו פרסומים על ד”ר שכטר בהקשר לאונס, אך לשווא. בערב איתרה כתבה על מתלוננת 1 והבינה שהיא לא היחידה החושבת שהמעשים שביצע בה ד”ר שכטר היו לא תקינים וחשה מבולבלת ונסערת.

אישום שלישי מתלוננת ילידת 1984 (כיום בת 36), אותו סיפור כמו עם מתלוננת ראשונה ושנייה. המתלוננת התלוננה על כאבים בקיום יחסי מין. הורשע במעשה מגונה במרמה.

“המסר” שיוצא מבית המשפט הוא לא שהורשע עבריין מין – כי בכלל לא בוצע פה מעשה מגונה. המסר שיוצא הוא שכל גבר בישראל עלול ליפול קורבן לפרקליטות חמות להרשיע כמו רוזי כבאז, שלא יהססו לעשות כל דבר תחת השמש על מנת להשיג הרשעה, כולל שליחת שוטרות נטולות מוסר ומצפון, לחוות אורגזמה, וכולנו צריכים לשלם להן משכורת עבור החוויה.

שימו לב גם מה קרה בזמן מעצרו של בני שכטר, עד כמה שקרנית השוטרת רונה מורד פינגלאי. אז בדיוני המעצר היא טענה ש”מיוחסות לחשוד עבירות מין כשהוא מנצל את מעמדו כגניקולוג וכאשר מגיעות אליו לקוחות ומבקשות לטפל בכאב או פטריה או ליטול גלולות הוא משתמש בצעצועי מין שונים שלא אמורים להימצא ברשותו וכך בסופה של הבדיקה, הן מגיעות לסיפוק מיני”.

כמובן שאלה היו שקרים שהשוטרת ידעה שהיא לעולם לא תיתן את הדין על שקריה. הנשים המתלוננות לא הגיעו לטפל בכאב, פטריה או לקבל גלולות הריון. זה היה שקר שפורסם למדיה, כאילו מישהי באה לבקש גלולות, והגניקולוג אנס אותה. בהכרעת הדין רואים שהיא התביישה לספר למשפחתה ובטלוויזיה שהיא באה להיבדק בכלל קושי באורגזמה. גם הטענה ששכטר משתמש בצעצועי מין שלא אמורים להיות ברשותו היתה טענה שקרית. מכשירים גניקולוגים הם לא צעצועי מין, והם לא נראים כמו פין. בהכרעת הדין רואים שהמתלוננות לא דיברו על צעצועי מין, אלא על מכשיר שדומה לעט.

מקלות גניקולוגיים שמוחדרים לפות של נשים
מקלות גניקולוגיים שמוחדרים לפות של נשים
רונה מורד פינגלאי מסרסרת בגוף שוטרות כדי להפליל גברים
רונה מורד פינגלאי מסרסרת בגוף שוטרות כדי להפליל גברים
43934-06-ני-שכטר-הכרעת-דין

 

 

Print Friendly, PDF & Email

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות