השופט יניב הלר קובע: אלון צבי מילשטיין ודבורה מלכוב מילשטיין נוכלים רצידיביסטיים שוכרים דירות יוקרה ולא משלמים שכירות – צו פינוי מיידי מדירה בקיסריה תפ”מ 78801-05-23 דוד ואורה דדוש נ’ הנוכלים אלון צבי מילשטיין ודבורה מלכוב מילשטיין

Spread the love

לנוכלים אלון צבי מילשטיין ודבורה מלכוב מילשטיין, אין טיפת בושה או חמלה כלפי אזרחים תמימים, שמשכירים להם דירה, ומוצאים עצמם מתמודדים עם צמד רמאים מקצועיים שעשו לעצמם אורח קבע להונות ולרמות חפים מפשע, לפזר שיקים ללא כיסוי בניגוד לחוק, להתגורר בדירות פאר ולא לשלם דמי שכירות. משום מה, משטרת ישראל לא פותחת נגדם בחקירה פלילית, חרף מעשיהם הפליליים הרצידיביסטים.

אנחנו היינו הראשונים לחשוף את מעלליהם של הנוכלים מלכוב & מילשטיין בשנת 2016 בכתבה:

צו פינוי מדירת יוקרה בכפר שמריהו לנוכלים דבורה מילשטיין ת.ז. 059019877 וצבי מילשטיין / אלון מילשטיין ת.ז. 022063465 תא”ח 30379-11-15 גליה אלבין נ’ דבורה וצבי מילשטיין

אלא שדבר לא השתנה משנת 2016 ועד היום. הזוג הנ”ל המשיך לעקוץ משכירי דירות, שלא מבצעים בדיקה בגוגל על השוכרים שלהם, והתוצאה היא, שהנוכלים מלכוד-מילשטיין קיבלו צו פינוי נוסף היום.

השופט יניב הלר, התקמצן במילים כשתיאר את מעשיהם של הנוכלים:

“בצער רב, אני קובע כי יש ממש בטענות התובעים לגבי התנהלותם של הנתבעים, טענות לתביעות קודמות ופסקי דין קודמים אינם יכולים לשמש ראייה בתיק זה, אולם גם ההתרשמות בתיק זה אינה מלמדת כי מדובר בשוכרים הגונים. בהקשר זה טענו התובעים כי הנתבעים הם צמד נוכלים ממש. אסתפק בכל הקביעות הללו מכיוון שדי בהן כדי להגיע למסקנתי”.

כך נראים הנוכלים. הציבור נדרש להיזהר ולהישמר מפניהם ולא להשכיר להם דירות. השיקים שלהם ללא כיסוי.

אזהרת נוכל: אלון צבי מילשטיין נוכל מפזר שיקים ללא כיסוי
אזהרת נוכל: אלון צבי מילשטיין נוכל מפזר שיקים ללא כיסוי
אזהרת נוכל: אלון מילשטיין שוכר דירות יוקרה ולא מתכוון לשלם עליהם פרוטה השיקים שלו חוזרים
אזהרת נוכל: אלון מילשטיין שוכר דירות יוקרה ולא מתכוון לשלם עליהם פרוטה השיקים שלו חוזרים
אזהרת נוכל אלון צבי מילשטיין עוקץ סדרתי רצידיביסט
אזהרת נוכל אלון צבי מילשטיין עוקץ סדרתי רצידיביסט

לקריאת פסק הדין שניתן נגד הנוכלים בו הם נדרשים לפנות את הדירה ברח’ שמש 10, קיסריה הקליקו על הקישור. למשכירים דוד ואורה דדוש אין סיכוי לקבל אגורה מהנוכלים הללו והם יכולים לשכוח מקבלת הוצאות. צמד המופרעים הללו לא משלם שום דבר וסביר להניח שיגרור אותם לביהמ”ש מחוזי שיגלגל אותם מכל המדרגות.

פסק דין דוד ואורה דדוש נגד הנוכלים אלון ודבורה מילשטיין מלכוב תפ”מ 78801-05-23 דוד ואורה דדוש נ’ אלון ודבורה מילשטיין

[3d-flip-book mode=”fullscreen” pdf=”פסק דין דוד ואורה דדוש נגד הנוכלים אלון ודבורה מילשטיין מלכוב תפ”מ 78801-05-23 דוד ואורה דדוש נ’ אלון ודבורה מילשטיין”][/3d-flip-book]

Print Friendly, PDF & Email

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות