ניצחון מוחץ להדס שטייף בתביעת אתי כרייף: התביעה נמחקה על הסף מחמת התיישנות ע”פ חוק הגנת הפרטיות השתק ומניעות. כרייף חוייבה ב-30 אלף ש”ח ת”א 56857-07-22 אתי כרייף נ’ הדס שטייף, יוליוס רוזנברג ואח’

Spread the love

ניצחון מוחץ להדס שטייף ועו”ד יוליוס רוזנברג בתביעת השופטת לשעבר אתי כרייף, המוכרת כמי שנחשדה במתן טובות הנאה מיניות לעו”ד אפי נוה, ראש לשכת עורכי הדין לשעבר, כדי לקדם את עניינה בוועדה למינוי שופטים.

השופט אליהו בכר סילק על הסף את התביעה מחמת התיישנות העילה על פי חוק הגנת הפרטיות ומחמת השתק ומניעות, לאחר שאתי כרייף חתמה על הסכם עם הפרקליטות בעניין התפטרותה וקבלת פיצוי מהמדינה.

אתי כרייף אלוהי המוסר לא עזר לה והשופט אליהו בכר העיף אותה ואת התביעה שלה על הסף
אתי כרייף אלוהי המוסר לא עזר לה והשופט אליהו בכר העיף אותה ואת התביעה שלה על הסף

כרייף הגישה ב-27 ליולי 2022 כתב תביעה חסר סיכוי נגד העיתונאית הדס שטייף, עו”ד יוליוס רוזנברג, מד”י, משרד הביטחון גלי צה”ל ומשטרת ישראל, לפצות אותה במיליוני ש”ח עקב נזקים שנגרמו לה לטענתה מהפצת ההתכתבויות עם אפי נוה, שנלקחו ממנו שלא כדין. עורכי הדין עמי חדד ונועה מילשטיין טענו שנגרמו לה נזקים כבדים בכול מישורי חייה. נו, לא לקחה אחריות על מעשיה.

הכי מפתיע, שמדובר בשופטת לשעבר שאמורה להכיר את החוק, ולדעת כי קיימת התיישנות על הפרת פרטיות לאחר שנתיים, וקיימת מניעות לתבוע כספים על “נזק שנגרם לה”, לאחר שחתמה על הסכם פרישה עם הפרקליטות, כדי לא להתמודד עם השלכות כתב אישום בגין השמדת ראייה בעת חקירתה כשמחקה תכתובות מהטלפון הנייד שלה בינה לבין אפי נוה כשהיא מנצלת את אמון החוקרים בה כשהשאירו אצלה את הטלפון הנייד שלה. אז למה בכל זאת היא הגישה את התביעה? לאלוהי המוסר התשובות.

השופט אליהו בכר, הגיע למסקנה שדין התביעה דחייה על הסף מחמת התיישנות ומניעות וקבע שמאחר והתביעה סולקה על הסף בשלב מקדמי, הוא מצא להורות על חיוב בהוצאות על הצד הנמוך, כך שאתי כייף תישא בהוצאות הנתבעים בסך של 10,000 ש”ח לכל נתבע, ובסך הכל 30,000 ש”ח.

הדס שטייף. תמונה: פייסבוק הדס שטייף
הדס שטייף. תמונה: פייסבוק הדס שטייף. ניצחון מוחץ
Print Friendly, PDF & Email

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות