עו”ד חוה קליין המליצה ללקוחה נשואה לשכב עם גבר זר ולצלם עצמה שוכבת איתו להגשה בבית דין רבני. עו”ד חוה קליין טוענת שככה נלחמים ב”מאובנות של הדיינים”

Spread the love

במאקו מ”בית קשת” קיים “ערוץ נשים, ששם כתובות נשים על כל מיני דברים מעניינים כגון ביקורת צעצועי מין, מין בשלישיות ורביעיות, עצות לשימוש בדילדו ועצות להגדלת חזה. על מה שקורה שם ב”מאקו” קראו תחקיר של ה”מקום החם בגהנום” 

בין שלל הכתבות ה”ערוץ” פרסם כתבה שנראה כי נדחפה ע”י יחצ”ן התקשורת של עו”ד חוה קליין. עו”ד זו מציגה עצמה כחרדית לשעבר שעברה צד, הפכה חילונית, ונהנית מחדוות המין החילוני. את ההנאה הזו ממין היא חולקת עם הלקוחות שלה.  על פי כתבה בערוץ הנשים של מאקו עו”ד חוה קליין המליצה ללקוחה שלה לשכב עם גבר זר ולהסריט עצמה שוכבת איתו, והיא עצמה לקחה את התקליטור וביקשה משלושה דיינים בבית דין רבני לצפות בלקוחה שלה משתגלת.

אין לנו מילים. על מעלליה של חוה קלין קראו כאן:

תלונה בלשכת עוה”ד נגד חוה קליין המתהדרת במכון לעושק הורים – רק פסיכים ישכרו את שירותיה

עו”ד חווה קליין נגד בלוגרים: “קראו לי ‘שרלילה’ והכפישו את שמי”

אסתר חיות אישרה ל- 10 שופטי משפחה להשתתף באירוע פרסומי ויחצנות לחברה בע”מ: “המכון לטובת הילד” מיסודה של עו”ד חוה קליין – מכירת חוות דעת ב- 500 ש”ח לכל דורש

ערוץ הווגינות במאקו מציג המלצות לנשים לצלם עצמן שוכבות עם גבר זר לפי עצתה של עורכת דין חוה קליין
ערוץ הווגינות במאקו מציג המלצות לנשים לצלם עצמן שוכבות עם גבר זר לפי עצתה של עורכת דין חוה קליין

“כל מה שהאישה הזו מבקשת הוא להמשיך בחייה עם בן זוגה החדש”

במשך שנים ניסתה דנה (שם בדוי) להילחם בבית הדין הרבני שסירב להכריח את בעלה לתת לה גט. ואז היא החליטה שנמאס לה וצילמה סרטון סקס עם בן זוגה החדש. רק אז השתכנעו הדיינים והורו על הבעל לשחרר אותה – אך הוא עדיין מסרב לעשות זאת. “למרות מקרי האלימות והרצח של נשים נראה שבית הדין הרבני הגדול נותר מאובן בהחלטותיו”, טוענת עורכת הדין חוה קליין, המייצגת את דנה

יותר מחמש שנים מנסה דנה (שם בדוי) להתגרש מבעלה. יותר מחמש שנים שבהן היא מנהלת מאבק בבית הדין הרבני ובבעלה שמסרב לתת לה גט – למרות שהיא כבר נמצאת בזוגיות יציבה ומאושרת עם גבר אחר. עד שהיא החליטה לעשות מעשה והפיקה יחד עם בן זוגה “קלטת לוהטת”. רק אז שוכנעו הדיינים לכפות על הבעל לתת לדנה גט.

הסיפור החל כאמור לפני כחמש שנים, אז פנו דנה ובן זוגה לשעבר לבית הדין הרבני האזורי בתל אביב כדי לבקש להתגרש. בדיון נקבע כי על הבעל לתת גט וכי על דנה לוותר על כתובתה – ואז יוכלו הצדדים לדון בענייני חלוקת הרכוש. למרות ההחלטה סירב הבעל לתת לדנה גט, והיא המשיכה בחייה ואף מצאה בן זוג חדש.

לאחר זמן מה החליט הבעל להגיש ערעור לבית הדין הרבני הגדול, וטען כי האישה לא הציגה עילות מספיקות לגירושין, וכי הוא מעוניין לשוב ולחיות איתה. על כן, טען הבעל, אין לכפות עליו גט. בית הדין הגדול קיבל את ערעורו של הגבר וציין כי על פי הנתונים הקיימים אין עילה לחייב את הבעל בגט – זאת למרות רצונה של האישה ולמרות שהיא נמצאת בזוגיות. “חרף מקרה האלימות והרצח האחרונים של נשים בידי בעליהן נדמה שבית הדין הרבני הגדול נותר מאובן בהלכותיו ובהחלטותיו”, טענה בתגובה עורכת הדין חוה קליין, המייצגת את דנה.

עורכת דין חוה קליין עושה לעצמה יחסי ציבור
עורכת דין חוה קליין עושה לעצמה יחסי ציבור

דנה החליטה לא לוותר – ומה שהיא עשתה פשוט מדהים: היא צילמה עם בן זוגה הנוכחי סרטון סקס. על פי ההלכה, בית הדין הרבני חייב להורות על גירושי הצדדים במקרה שהוכח מעל לכל ספק כי האישה מקיימת יחסי מין עם גבר אחר.

וכך, בעזרת הסרטון ובאמצעות עורכת הדין קליין הגישה דנה תביעה חדשה לביה”ד הרבני האזורי בתל אביב, ובה ביקשה לחייב את הבעל בגט. דייני בית הדין זימנו הרבני את הבעל כדי שייצפה בסרטון איתם ויביע את עמדתו בנושא, אך הבעל סירב להגיע והמשיך בדרישותיו.

בתגובה פסקו הדיינים שאין טעם לצפות בראייה החדשה, ושסירובו של הבעל משמעותו הסכמה עם תוכנו של הסרטון. הם פסקו כי יש לחייב את הבעל בגט ושכל עוד יסרב לעשות זאת עליו להתייצב מדי בוקר בבית הדין הרבני ולשהות בו. אם הבעל לא יתייצב, אמרו הדיינים, הם יפסקו כי יש לעצור אותו.

“הפגיעה בפרטיותה של האישה ובאוטונומיה שלה על חייה האינטימיים בשל הכוח שנתן המחוקק לשיקול דעת דתי,  שהוא היחיד שיכול לשחרר את דנה מנישואיה לאדם אלים ומתעלל, היא קשה ובלתי ניתנת להשלמה. כל מה שמבקשת האישה הוא שיותר לה להמשיך בחייה עם בן זוגה החדש ושיותר להם להביא ילדים לעולם ללא חשש ל’ממזרות'”, אומרת עו”ד קליין.

בימים אלה מחכה האישה להחלטת בעלה לשחררה מנישואיה, או לחלופין להחרפת הצעדים של בית הדין הרבני כנגדו כדי שייאלץ לעשות כך.

https://www.mako.co.il/women-women_news/Article-a222d5d40fd7871026.htm

 

Print Friendly, PDF & Email

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות