השופט אסף זגורי שחרר גבר שאשתו קינטרה אותו ללא הרף “גמד ואפס”, משטרת נצרת עילית ביצעה מעצר שווא

Spread the love

משה ויצמן סנ”צ משטרת נצרת עילית החליט לעצור כל גבר שאשתו מתלוננת עליו, ולהתעלם לחלוטין מכל ראיה מזכה או ראיה המפלילה את האישה. פעם אחר פעם השוטרים של משה ויצמן מביאים לבתי המשפט גברים עצורים שנשותיהם מעלילות עליהן תלונות שווא, ולא משנה איזה ראיות יש לגבר להוכיח שהאישה משקרת או מקנטרת, התובעים המשטרתיים של משה ויצמן מתעקשים שהגבר מסוכן, שהוא פצצה מתקתקת, ושאם הגבר לא ייעצר, מחר האישה נרצחת עם שבארייה.

למזלו של האיש, היה לו סרטון ביד. מדובר באישה שהגיע עם הילדות אל הגבר, ולפי השופט אסף זגורי “אחרי שהשופט צפה בסרטונים הוא מצא כי “המתלוננות מקנטרת את המשיב ללא הרף ומכנה אותו בכינויי גנאי – ‘אפס, גמד, לא סיים כתה ג’, לא יודע לקרוא חוזים’ ופונה לילדות ואומרת להן כי אביהן לא רוצה לפגוש בהן”. עוד ציין השופט כי הגבר ניסה להימנע מאינטראקציה עם האישה וביקש כי לא תדבר בנושא הילדות בנוכחותן”. בגלל הפרובוקציות הבלתי פוסקות של הגברת נפלה לגבר כוס קפה מהיד, ועל רקע זה משה ויצמן הורה להביא את הגבר למעצר על ניסיון תקיפה באמצעות כוס קפה, שמעולם לא נשפך על האישה.

זגורי קבע שעומדת לגבר טענת קינטור של האישה (כלומר פרובוקציה) ולכן אין סיכוי להרשעת הגבר ושחרר אותו בו במקום – ללא תנאים וללא מעצר בית.

משה ויצמן סנ"צ משטרת נצרת עילית עוצר גברים ומתעלל בהם ללא סיבה
משה ויצמן סנ”צ משטרת נצרת עילית עוצר גברים ומתעלל בהם ללא סיבה
השופט אסף זגורי שחרר גבר ממעצר לאחר שגרושתו עשתה נגדו פרובוקציות
השופט אסף זגורי שחרר גבר ממעצר לאחר שגרושתו עשתה נגדו פרובוקציות

בר שוחרר ממעצר בצפון – לאחר שבימ”ש קבע שגרושתו השתמשה לרעה בילדיהם

בית המשפט בנצרת דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של הגבר, שנעצר עקב ויכוח עם גרושתו אצל מי בנותיהן צריכות לשהות במהלך הסופ”ש. בעזרת תיעוד מהאירוע, השופט מצא כי בעוד הגבר ניסה להימנע מהאינטראקציה, המתלוננת “עשתה שימוש לרעה בבנותיהן הקטינות”

שופט בית משפט השלום בנצרת דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של גבר מהצפון והורה למשטרה לשחרר אותו לאלתר וללא כל תנאי, זאת לאחר שנעצר בסוף השבוע בעקבות ויכוח שפרץ בינו ובין גרושתו בנוכחות ילדיהם. “לא ניתן להשתחרר מן הרושם כי מדובר בשימוש לרעה מעצם הגשת התלונה”, כתב בהחלטתו השופט אסף זגורי.

זגורי, המשמש גם כשופט משפחה, ציין בהחלטה כי “בלב בית המשפט ספק רב אם מבחינה מגדרית המצב היה שונה, אם הייתה מוגשת בקשת מעצר נגד חשודה באירוע דומה או שמא המשטרה הייתה משחררת אותה עוד בתחנה”. בנוסף מצא השופט כי “לא ניתן להשתחרר מהרושם כי המתלוננת עשתה שימוש לרעה בבנותיהן הקטינות אותן הביאה סמוך לדירת החשוד והחלה בויכוח סוער איתו, תוך שהיא פונה גם אל הילדות ומודעת לנזקים שהיא גורמת להן, לפחות לפי הצהרותיה שתיקח אותן אחר כך לטיפול פסיכולוגי”.

המשטרה פנתה בסוף השבוע לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצר הגבר, בעקבות העימות עם גרושתו.

מהדיון בבית המשפט עולה כי בסוף השבוע הגיעו האישה ושתי בנותיה ממרכז הארץ לביתו של הגרוש שלה, שמתגורר בצפון הארץ. בין בני הזוג לשעבר פרץ ויכוח אצל מי צריכות להיות הילדות באותו סוף שבוע. השניים תיעדו במצלמותיהם את העימות, ולאחר שהשופט צפה בסרטונים הוא מצא כי “המתלוננות מקנטרת את המשיב ללא הרף ומכנה אותו בכינויי גנאי – ‘אפס, גמד, לא סיים כתה ג’, לא יודע לקרוא חוזים’ ופונה לילדות ואומרת להן כי אביהן לא רוצה לפגוש בהן”. עוד ציין השופט כי הגבר ניסה להימנע מאינטראקציה עם האישה וביקש כי לא תדבר בנושא הילדות בנוכחותן.

“בשלב מסויים איבד את קורת רוחו ועשתונותיו והעיף כוס קפה שהייתה בידו לעבר המתלוננת”. מהדיון עולה כי הכוס לא פגעה באשה ולא ברור האם הקפה שנשפך פגע בה. לדברי השופט ספק אם מדובר בעבירת תקיפה. כמו כן, על רקע הקינטור של האישה, אמר השופט כי הוא בספק אם התיק אי פעם יכול להבשיל לכתב אישום ואף אם כן, לחשוד עומדות הגנות רבות.

https://news.walla.co.il/item/3425259

 

Print Friendly, PDF & Email

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות