אסנת טולדו מנהלת לשכת וטרינר לבריאות העוף החתימה שעון 14 פעם וגנבה 30 שעות עבודה – עו”ד אורי כהן מבי”ד למשמעת עובדי מדינה סידר לה צא”פ בד”מ 72/21

Spread the love

בית הדין למשמעת של עובדי המדינה בראשותו של אב”ד עו”ד אורי כהן הוא בדיחה. זה לא בית דין אלא מכבסה. עובדי מדינה עבריינים ופושעים זוכים לפריבילגיה שבמקום שיוגש נגדם כתב אישום פלילי עם רישום פלילי ואפשרות של כלא, שולחים אותם למסלול אלטרנטיבי ששם המדיניות היא “נו, נו, נו”. כותבים להם נזיפה, מורידים חצי משכורת והכל מטוייח. יש כאלה שאפילו מוציאים צא”פ (צו איסור פרסום) כך שהציבור לא יוכל לדעת במה הורשעו.

מקרה לדוגמא הוא זה של אסנת טולדו. היא שימשה מנהלת לשכת הוטרינר הראשי לבריאות העוף ובמהלך 3 חודשים ב 2020 ביקשה מחבר לעבודה יוסף אבירם שיחתים עבורה שעון נוכחות ב 14 מועדים וסך הכל 30 שעות. 30 שעות עבודה זה כמעט משכורת מלאה. לאחת בדרגתה זה שווה ערך לכ 25,000 ש”ח שהיא בעצם גנבה מהמדינה.

במקום להעמיד אותה לדין פלילי על גניבה מתוכננת ושיטתית של 25,000 ש”ח, העמידו אותה רק לדין משמעתי ולא פרסמו את תוצאות ההליך. הנה כאן בפייסבוק היא מודה לעו”ד גיא פלנטר שייצג אותה.

בעוד שלאסנת טולדו לא עשו כלום, ואת ההליכים נגדה העלימו מידיעת הציבור, דווקא העמידו לדין משמעתי את מי שהחתים לה את הכרטיס יוסף אבירם, לשעבר עובד משרד החקלאות ופיתוח הכפר ששימש ממונה תחום לוגיסטיקה ביחידת השירותים הוטרינריים, וגרמו לו לפרוש  מעבודתו ביום 31/12/2020.

יוסף אבירם הודה וטען לעונש קל כי אשתו במצב רפואי לא קל והוא סועד אותה, ושהוא עשה זאת עקב אירע טראגי בו שכל את בנו. לא כל כך הצלחנו להבין את הטיעונים לעונש. ברור שהוא פשוט עשה ג’סטה לחברה ולא חשב שזה ביג דיל להוציא כסף מהמדינה.

עונשו: נזיפה חמורה. מה יש לנזוף במי שכבר התפטר? אילולא היה עובד מדינה בקלות היה יכול לחטוף הרשעה פלילית על סיוע לעבירת גניבה.

אסנת טולדו עובדת מדינה גנבה 30 שעות עבודה ולא עשו לה כלום
אסנת טולדו עובדת מדינה גנבה 30 שעות עבודה ולא עשו לה כלום
אסנת טולדו ממליצה על עו"ד גיא פלטנר
אסנת טולדו ממליצה על עו”ד גיא פלטנר

להלן גזר הדין הד”מ 72/21:

בדמ-92-21-אסנת-טולדו-ביקשה-החתמת-כרטיס-נוכחות-14-פעמים
Print Friendly, PDF & Email

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות