סקופ: מריגולד קולינס תובעת באוקלהומה את השופטים יצחק עמית, גלית מור ויגוצקי, טובה פרי ויצ”ו ו SOS ע”ס $2,000,000 בגין התעללות בקטינות

Spread the love

סקופ חם, היישר מהתנור באוקלהומה. הנקמה בשופט העליון יצחק עמית וצאן מרעיתו החלה. למי שלא בעניינים, השופט יצחק עמית קבע בתיק 4746/13 של האמא מריגולד קולינס שבבית המשפט לנוער לא ניתן לחקור פקידות סעד ולא ניתן להביא עדים, כי הפק”ס היא אלוהים, ועל פיה יישק דבר. השופט עמית הורה לכל השופטים ליישר קוו עם העובדות הסוציאליות ולשמש חותמות גומי אוטומטיות לכל עו”ס ועו”ס.

ובכן הסקופ הלוהט הוא שמריגולד קולינס הגישה תביעה באוקלהומה נגד שופט העליון יצחק עמית, השופטת גלית מור ויגוצקי, השופטת טובה פרי, שר הרווחה חיים כץ, וכמובן מרכזי החירום ויצ”ו ו SOS כפרי ילדים, שאליהם השופט יצחק עמית שלח את התאומות בקי וסילביה קולינס.

בין הנתבעים גם הגברת לין שוסטרמן מאוקלהומה, אשר הקרנות שהקימה בישראל: רש”י, חרוב, ובתי לין למיניהם, מחזיקים את כל משרד הרווחה, ועליהם ליישר קוו עם המדיניות הפשיסטית של לין שוסטרמן, השבחת הגזע בהשראת אידואלוגיה אאוגנית, וגם יחיאל אקשטיין נתבע.

בקרוב נגלה לכם את התביעה נגד דפנה ברק ארז בפנסילבניה, ובימים אלה עובדים על השופט שמעון לייבו שגם הוא ייתבע, באחד מבתי המשפט הפדרלים.

השופטת ויקי מיילס לה-גריינג’ כבר אישרה פטור מאגרה לתיק זה. התביעה היא על סך צנוע של 2,000,000 מיליון דולר. מיליון לבקי ומיליון לסילביה. הידד למשפחת קולינס.

בתמונה: השופטת ויקי מיילס לה-גריינג’

השופטת ויקי מיילס לה גריינג'
השופטת ויקי מיילס לה גריינג’

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Print Friendly, PDF & Email

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות