גזר הדין פורסם בתקשורת לפני שנחתם ע”י ביהמ”ש: 16 חודשי מאר במסגרת הסדר טיעון לציפי רפאלי ו-9 חודשי עבודות שירות לבר רפאלי ת”פ 20868-06-20

Spread the love

הפרקליטות הדליפה את כל התיק של משפ’ רפאלי לתקשורת, כך שהציבור ידע שציפי רפאלי תזכה לנפוש בכלא נווה תרצה במשך 16 חודשים, וביתה בר תרצה 9 חודשי עבודות שירות. בנוסף, כל אחת מהשתיים חוייבה לשלם 2.5 מיליון ש”ח לקופת המדינה. השופטת דנה אמיר חותמת הגומי של הפרקליטות, אישרה את הסדר הטיעון נגד האימא ובתה.

השתיים העלימו מסים מהמדינה, כשהאימא ניהלה את עסקיה של הבת. נטען כי בר רפאלי השתכרה בין השנים 2009 – 2012 סך 24,964,862 ש”ח, ולא דיווחה לרשויות המדינה על הכנסותיה. בר התגוררה בשכירות במגדלי YOO, כשבחוזה השכירות מצויין כי שוכר הדירה הוא דור רפאלי, למרות שמי שהתגוררה בדירה זו בר. ציפי רפאלי הייתה אחראית על תכנון המס, בו טענה כי בתה בר, אינה תושבת המדינה והיא לא חייבת בדיווח לרשויות המדינה, וההוכחה לכך הייתה לכאורה שאפילו בית אין לילדה בישראל.

שימו לב כי כתב האישום הוגש בחודש יוני 2020, וגזר הדין ניתן בחודש ספטמבר 2020, בתוך שלושה חודשים הסתיים הפרק שנמשך עם רשויות המס במשך שנים ארוכות בגזר דין מגוחך, שלא משקף את העלמת המסים המסיבית שביצעו השתיים, והסכומים הנרשמים הם אלו בהם הודו השתיים.

ציפי רפאלי ובתה בר
ציפי רפאלי ובתה בר
תפ-20868-06-20-גזר-דין-ציפי-רפאלי-ובר-רפאלי-שופטת-דנה-אמיר
Print Friendly, PDF & Email

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות