אישה נואפת הונתה את בעלה 5 שנים כי הילד שלו בעוד שהוא של מאהבה בשם פרדייב תשלם לגבר פיצויים בסך 250 אלף ש”ח תלה”מ 40832-12-19

Spread the love

סיפור מזעזע על נואפת, חסרת דת, שביקשה להיות אזרחית מדינת ישראל, נישאה לבעלה היהודי בנישואין אזרחיים בשנת 2011. בשנת 2014 נולד הקטין כתוצאה מיחסי המין של האישה עם המאהב שלה בשם פרדייב, ובחודש אפריל שנת 2019 האישה יזמה את הליך הגירושין ונישואיהם הותרו. התברר, כי האישה הכירה גבר בשם פרדייב, במקום העבודה שלה, והשניים חברו להם יחדיו, תוך תכנון מראש ובכוונת מכוון להביא יחדיו ילד לעולם, ולהטעות את הגבר לסבור שהילד הוא בנו הביולוגי, כשאימה של האישה הייתה מודעת למעשה המרמה ולהסתרה. הגבר אכן האמין שהילד שהוא מגדל הוא בנו.

מעשיה המכוערים של האישה נעשו בזדון, הונאה זו נמשכה החל מהתעברות האישה ועד סמוך לפרידת הצדדים, עת היה הילד בן 5 שנים, אז יזמה האישה את הפרידה.

השופט נמרוד פלקס, המורגל בהליכי בגידות, נותר אף הוא המום נוכח התעוזה של האישה, והוא ציטט מפסק הדין חלק מהחקירה, בו השופט שואל את האישה:

“ש. הסתכלתי על כתב ההגנה שלך ואת מציינת שם שאכן הילד שעליו אנחנו מדברים הוא לא בנו הביולוגי של התובע.

ת. נכון.

ש. את גם מציינת שהילד נולד מתרומת זרע שאת קיבלת.

ת. נכון.

ש. האם כאשר קיבלת את אותה תרומת זרע התובע ידע שקיבלת תרומת זרע?

ת. לא, הוא לא ידע.

ש. אני מבין שכרגע הוא יודע.

ת. כן. עכשיו הוא יודע.

ש. ככל שאת יודעת ממתי הוא יודע?

ת. באותו ערב שהודעתי לו על הגירושין.

ש. מתי זה היה בערך? מתי הודעת לו על הגירושין?

ת. בסוף אפריל 2019.”

הנואפת הציגה מצג שווא במשך 5 שנים, בפני הגבר כאילו הילד הוא בנו הביולוגי. הגבר טען להונאת אבהות, הנמצאת בדיני החוזים ודיני הנזיקין.

השופט פלקס מוסיף:

“בשולי הדברים יאמר, כי ייתכן והמוטיבציה של האישה לנהוג כפי שנהגה הייתה רצונה להשתמש בנישואיה לאיש לשם קבלת מעמד חוקי להיות תושבת או אזרחית המדינה”.

הילד, אשר לא חטא בדבר, עלול להיפגע מתוצאות הליך המשפט, בשל תרמית האם. הגבר נשא בהוצאות הילד אותו חשב כי הוא בנו הביולוגי במשך 5 שנים.

עוד לדברי השופט:

“איני מאמין לטענות האישה בדבר אלימות לכלית, יחס משפיל ואלימות מינית, אשר לא הובאה להן כל ראיה. הטענה בדבר אלימות כלכלית נסתרת מעדות האישה עצמה, אשר העידה, שעד לפירוד, עלה בידיה לחסוך בחשבונה הפרטי סך 78,000 ש”ח, ובעת איזון המשאבים זכאית האישה למחצית מכלל הנכסים אותם צברו הצדדים במהלך החיים המשותפים, ואף מחצית מזכויות בדירת המגורים, אשר מקור ארי לרכישתה היה סכומי כסף של האיש לבדו.”

השופט פלקס קבע פיצויים מוגברים לגבר על מנת להביע את שאט הנפש ממעשיה של האישה שפגעה בכבודו של הגבר, ורמסה את האוטונומיה האישית שלו, כשהוא מחייב את האישה לפצות את הגבר בסך 250,00 ש”ח.

אלא שמתברר כי במקביל, במסגרת איזון משאבים ופירוק שיתוף בדירה המשותפת, מגיע לאישה 150 אלף ש”ח בגין איזון המשאבים, זאת בנוסף לסך 78,000 ש”ח אותם היא מחזיקה בחשבונה סכום שאינו כולל את חלקה של האישה בתמורת מכר דירת הצדדים, העתיד להסתכם במאות אלפי ש”ח נוספים.

בינתיים, הילד עבר להתגורר עם אביו הביולוגי פרדייב, ביחד עם אימו.

אישה נואפת תשלם 250 אלף ש"ח פיצוי לבעלה על שהונתה אותו 5 שנים להאמין שהילד שגידל הוא בנו
אישה נואפת תשלם 250 אלף ש”ח פיצוי לבעלה על שהונתה אותו 5 שנים להאמין שהילד שגידל הוא בנו
40832-12-19

 

Print Friendly, PDF & Email

אדם

כתב לענייני משפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות